Rifľovina patrí k najobľúbenejším módnym kúskom. Dá sa pretvárať na množstvo spôsobov a v módnom priemysle je nepostrádateľným prvkom. Človek by si pomyslel, že po toľkých rokoch ho na rifliach už nič nemôže prekvapiť. Ba veru môže! Trúfli by ste si obliecť tieto najprovokatívnejšie rifle?

Len v máloktorom šatníku by ste nenašli rifle. Či už obtiahnuté, voľné, zvoncové alebo potrhané, už dlhé roky patria k základným odevným kúskom. Azda vo všetkých denimových inováciách má prsty americká firma Levi’s, ktorá je doslova rifľovou ikonou. Najnovšie sa spojila so značkou Vetements a spoločnými silami vytvorili rifle, ktoré už na prvý pohľad pôsobia veľmi extravagantne a provokatívne.

Ak patríte medzi tie, ktoré už prestali baviť klasické rifle a rady siahate po škandalóznych kúskoch, s týmito rifľami budete neprehliadnuteľná. Hoci na prvý pohľad nepôsobia ako absolútny hit sezóny, ich nosením sa stanete stredobodom pozornosti. Treba si však dávať pozor na zvedavcov, ktorých by mohol lákať zips umiestnený na vašom zadku. To by ste na seba spustili viac pozornosti, ako by ste prvotne plánovali.


Zdroj/Foto: Instagram