Modelka a tanečnica Xénia Gregušová patrí vďaka svojej jemnosti a nekonfliktnej povahe k najobľúbenejším účastníkom Farmy 12. Takáto nátura má však aj svoje výrazné negatíva, ktoré sa ukázali v plnej sile, keď Xéniu zvolili za farmárku týždňa. Blondínka totiž nevie rozkazovať a ostatní pred ňou nemali žiaden rešpekt, v dôsledku čoho zostali mnohé úlohy odfláknuté či nesplnené. Zhrozený hospodár Martin teraz bude žiadať kompenzácie!

Farmári toho tento týždeň nemali na starosti až tak veľa. Okrem indiánskej sauny a farmárskeho kalendára mali za úlohu predovšetkým spracovať zabíjačkové mäso, ktoré im Martin na začiatku týždňa priniesol. Ako to dopadlo?

Katastrofou. Farmári neboli schopní dodržať jasne dané inštrukcie, kvôli čomu množstvo surovín zo zabíjačky vyšlo navnimoč. Nielenže Xénia celkom zabudla na to, že časť mäsa mali sterilizovať v pohároch, no sklamaný zostal hospodár najmä vo chvíli, keď zistil, že jeho zverenci prišli o takmer všetku masť!

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Vinníkom mal byť v tomto prípade Vlado, ktorý ju podnapitý vylial do jazierka preto, že bola údajne spálená. Pred hospodárom sa však vyjadril, že sa potkol a zvyšok im bol už nanič, pričom to, ako sa zachoval, ospravedlnil skratom. Neskôr sa dokonca začal vyhovárať na to, že to celé bola Norova chyba…

Celkový výsledok nesplnených úloh sa tentokrát neodrazí len na počte mincí. Hospodár bude dokonca vôbec prvýkrát v histórii tejto série Farmy žiadať o kompenzáciu za straty!

Zdroj/Foto: TV Markíza