Po príchode pandémie a zrušení hromadných akcii sa organizácia Oktagon MMA snažila postaviť na nohy, neutápať sa v žiali a nečakať na pomoc od štátu. Organizátori vymysleli jedinečný projekt Oktagon Underground, to sa momentálne dočkalo voľného pokračovania.

Poslednú februárovú sobotu sa v jednom turnaji stretne 8 bojovníkov v pyramíde, skrz štvrťfinále a semifinále sa dvaja z nich dostanú do finálového zápasu. 8 bojovníkov síce vstúpiť do ringu, sedem z nich ale padne.

“Ide o najobávanejšiu športovú výzvu všetkých čias. Konceptom osemčlennej pyramídy sa vraciame k základom bojových športov. Aby sa bojovník stal šampiónom, musí v jeden večer poraziť hneď troch ďalších,” približuje nový projekt promotér a majiteľ Oktagonu Ondrej Novotný.

“Je skutočne náročné hľadať silu a energiu do ďalších zápasov,” hovorí o koncepte pyramídy skúsený český postojár Tomáš Hron. Víťaz si odnesie finančnú odmenu 10 tisíc eur, sledujte sociálne siete a náš magazín, určite sa čoskoro dozviete bližšie informácie 🙂

Foto/Zdroj: TS/ OKTAGON MMA