Aj keď sa viacerým zdalo, že Tereza povie Milanovi pred oltárom nie, opak je pravdou. Hrdličky si sadli na prvý pohľad a sama nevesta priznala, že sa fitness trénera zamilovala po prvej spoločnej hodine. 

Diváci platenej platfromy VOYO mali možnosť v exkluzívnej predpremiére vidieť, ako dopadla nečakaná výmena ženícha v poslednej Svadbe na prvý pohľad. Sympatický pár si okamžite sadol a Milanovi spadol zo srdca veľký kameň. Veď, aj podľa vedy sa k Terke hodil viac ako jej pôvodný ženích.

Kamery upevnené na posteli v ich spoločnej izbe odhalili, že prvá spoločná noc bola úplne iná, ako pri ostatných pároch. ,,Mali sme peknú svadobnú noc, asi tak by som to zhrnula. Bola romantická svadobná noc, veľmi,” zverila sa nevesta so smiechom a rukami na tvári.

Objatie, bozky a telá len v spodnej bielizni – aj to mali diváci možnosť vidieť v zverejnených záberoch. ,,O noci asi veľmi hovoriť nechcem, bolo to super, dlho sme sa rozprávali, a tak nejako to z nás obidvoch spadlo,” doplnil Milan. Nuž, ako to bude pokračovať na svadobnej ceste, sa dozvieme už čoskoro 🙂

Foto/Zdroj: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial, slovakwoman.sk