Už je to tretí rok, čo na Slovensku vznikla dobročinná akcia, ktorej cieľom je vyčariť úsmev osamelým starčekom v domovoch. Netreba veľa! Stačí len krabica od topánok doplnená maličkosťami. Iniciatívu “Koľko lásky” teraz ešte väčšmi vyzdvihol nádherný videoklip, ktorý zachytáva dojímavé zábery seniorov.

Autorkami posolstva “Koľko lásky” sú Janka Galatová a Silvia Slobodová, ktoré túto dobročinnú akciu organizujú už tretí rok. Vlani sa podarilo vyzbierať 22 000 balíčkov, ktoré spravili seniorom krajšie Vianoce.

“Náš tretí ročník zbierky je poznačený pandémiou, starkí sú v domovoch mnohokrát bez povolených návštev, a preto pocit, že nie sú sami ani v týchto ťažkých časoch potrebujú o to viac. Nevzdávame sa a zbierku sme sa rozhodli zrealizovať aj napriek zvýšeným hygienickým požiadavkám, aby sme ochránili zdravie našich kontaktných osôb a ich rodín, ale aj zdravie pracovníkov a seniorov v zariadeniach,” uviedli autorky, ktoré aj napriek pandemickej situácii vyzývajú Slovákov, aby sa zapojili.

Ušľachtilú akciu sa rozhodli podporiť aj prešovskí hudobníci, ktorí majú na svedomí túto nádhernú skladbu s videoklipom. TOTO vám, vážení, roztopí srdce!

Zdroj: hitky.sk | Video: Youtube