Fanúšikovia filmovej a knižnej série Harry Potter už netrpezlivo čakajú na filmové pokračovanie príbehov z prostredia Rokfordu. Najnovší film nesie názov Fantastické zvery: Grindelwaldove najväčšie zločiny. Jeden detail z traileru však fanúšikovia skritizovali pod čiernu zem!

 

Po skončení filmovej ságy Harry Potter počinom Harry Potter a Dary smrti 2.časť sa v roku 2016 priaznivci čarodejníckeho sveta dočkali filmu Fantastické zvery a ich výskyt. Tento rok v novembri má mať premiéru pre zmenu film Fantastické zvery: Grindelwaldove najväčšie zločiny. Pred pár hodinami uzrel svetlo sveta trailer k tomuto počinu, ktorý ale spôsobil na sociálnych sieťach doslova ošiaľ.

Mnoho fanúšikov totiž zostalo rozhorčených z toho, že vo filme je ukázané, ako sa jedna z hlavných postáv premiestňuje do Rokfordu. V knihách o Harrym Potterovi ale Hermiona niekoľkokrát jasne upozorňovala na to, že z Rokfordu ani do Rokfordu sa premiestniť nedá. Dokonca aj riaditeľ Albus Dumbledore musel na odchod z Rokfordu použiť prenášadlo. Mnoho priaznivcov ostalo poriadne prekvapených, ako si mohla Rowlingová takýto dôležitý nevšimnúť. Alebo nebodaj sa vo filme dočkáme vysvetlenia?

Fantastické zvery: Grindelwaldove najväčšie zločiny trailer

Zdroj/Foto: Twitter, thisisinsider.com, youtube