dara dejdar

Včera sa v Česku uskutočnila významná udalosť – Miss 2018. Češi hlasovali za najväčšiu krásavicu v ich končinách zatiaľ čo moderátor, Martin Dejdar, perlil ako nikdy. Obeťou jeho suchého humoru sa stala Slovenka Dara Rolins, ktorej sa ušlo pikantnej poznámky o jej bývalom – Rytmusovi!

 

Martin Dejdar už na to zrejme nemá. Celý večer obecenstvo zasypával trápnymi komentármi a nepríjemnú atmosféru nezachránili ani sporo odeté krásky na pódiu. Väčšina Čechov sa tak radšej oddala dennému sneniu, až dokým to Dejdar opätovne nerozprúdil.

Toho večera mala vystúpenie aj slovenská spevačka Dara Rolins. Bola ako vždy famózna – jej spev a tanec osviežil znudených divákov. Z Darinho predstavenia sa rozhodol profitovať aj samotný Martin, ktorý uvalil takúto nemiestnu poznámku:

„Ať chce, nebo ne, pořád má RYTMUS v těle.“

Po tejto perle sa v obecenstve rozpútala pohoršená vrava, no nesmial sa nikto. Slovnú hračku neocenil ani jediný divák a tobôž nie Dara, ktorá má už celého toho humbuku okolo jej ex plné zuby.

Najať Dejdara ako moderátora bol evidetne krok vedľa. Hádam sa do budúcna poučí a nebude sa už za každú cenu hrať na vtipálka.

Zdroj: Extra | Foto: Facebook