V momentálnej krízovej situácii množstvo firiem na Slovensku pozastavilo výrobu či predaj a všetci ostali sedieť doma. Výnimkou nie sú ani zamestnanci televízie. JOJ sa ako jediná pokúša tvoriť aj za takýchto podmienok a vysiela nový program s výstižným názvom Ostali sme doma.

Televízia JOJ v pondelok večer vysielala druhý diel novej relácie Ostali sme doma. Moderátorom je ostrieľaný Vladimír Voštinár a na pomoc si prizval YouTubera Lukáša Frlajsa.

Projekt je originálny v tom, že sa prostredníctvom video hovoru moderátori spoja s troma obľúbenými slovenskými osobnosťami a po celý čas prebieha naživo. Včerajšími hosťami z domáceho prostredia boli hudobník Marian Čekovský, moderátor Michal Hudák a herečka Lucia Siposová.

Už len táto trojčlenná zostava prezrádza, že o srandu bolo postarané. Súčasťou relácie je aj zapájanie sa divákov cez sociálnu sieť Facebook, kde posielajú fotografie či videá, v ktorých ukazujú ich domáci módny vkus. Následne ich televízia zverejní, nuž našla sa jedna, s ktorou ani zďaleka nepočítali. Divák Ján poňal túto výzvu svojsky a odoslal nahú fotku z kúpeľne, kde mu intímne partie zakrývala len fľaša od peny na holenie. Aj keď tento krátky moment bol zverejnený po 22. hodine, v štúdiu spôsobil trošku rozruchu. 😀

Zdroj/Video/Foto: TV JOJ