Česká verzia Svadby na prvý pohľad má medzi Slovákmi úspech, hoci často nad televíznymi nevestami len krútia hlavami. V tomto smere sú hviezdami šou nielen kontroverzná Natálka, ktorá najnovšie prehovorila o zákulisí šou, ale aj učiteľka v materskej škole, čo nerada číta – Petra.

Petre bol vedcami ako dokonalý partner vybratý René, sympatický športovec so zmyslom pre humor, ktorý sa od začiatku snažil svojej neveste čo najviac prispôsobovať. Tá sa však hneď po svadbe rozplakala a so slovami, že „něco je špatně“ naňho od tej chvíle pozerala už len skrz prsty.

Prirodzene, že diváci sa postavili na stranu Reného a Petru, ktorá podľa nich všetko len ofrfle, neraz v komentároch častujú nepeknými slovami. Ženícha si preto do štúdia pozvali moderátori Telerána, ktorí mu chceli poskytnúť priestor na vyjadrenie.

„Na čo si sa tešil najviac, keď si nevestu prvýkrát videl pred oltárom?,“ spýtala sa Reného cez videohovor Kvetka Horváthová. Ten odpovedal bez obalu: „Na svadobnú noc.“ 

Moderátori zrejme už v tej chvíli tušili, že René vždy hovorí, čo má na jazyku, to však ešte netušili, čo príde. „Medzi vami však bolo poriadne dusno a aj ste sa pohádali. Ale povedzme si pravdu, na tých hádkach je krásne to následné udobrovanie,“ skúsila Kvetka opatrne, René však aj toto obrátil na tému, ktorá je na prudérnom Slovensku stále len okrajová. „Najlepšie je udobrovanie s*xom!,“ vyhŕhol český televízny ženích.

Kvetka, ktorá spolu s kolegom zalapala po dychu, zareagovala okamžite slovami, že hosťovi ďakujú a lúčia sa s tým. Opäť raz sa tak ukázalo, že živé vysielanie má svoje riziká!

Zdroj: Pluska.sk, Teleráno | Foto: Instagram/kvetkah, svatbanaprvnipohled, telerano, the.deadpool.mma