Včerajšie semifinále Farmy bolo pre mnohých mimoriadne poburujúce. Podľa očakávaní sa na ňom objavili starí farmári, ktorí dostali do rúk obrovskú moc – moc posunúť nielen jedného hráča priamo do finále, ale aj ďalšieho z hry kompletne odstaviť. A hoci hlasovanie chvíľu vyzeralo naozaj tesne, pomyselnú anketu o najnepopulárnejšieho účastníka Farmy 12 napokon vyhral Erik Zahorjan. Čo na to on? Rovnako ako všetci jeho fanúšikovia to považuje za nefér!

Že Farma nie je len o pracovistosti či výhrach v súťažiach, ale aj o sympatiách, niektorí účastníci reality šou prudko podcenili. Najtvrdšie na to teraz doplatil Erik Zahorjan, ktorý často privádzal svojich “kolegov” do zúrivosti – nie vždy hral fér, nechával po sebe špinavú toaletu a kúpeľňu, vyvolával hádky a v nich napokon musel mať za každú cenu posledné slovo. To však ešte nevedel, že v rozhodujúcej chvíli budú mať to povestné posledné slovo práve oni.

Exfarmári, ktorí spoznali jednotlivých účastníkov nielen osobne, ale po vypadnutí už aj očami divákov, tak dostali v semifinále možnosť vyjadriť, koho chcú vidieť vo finálovej trojici a komu nedoprajú si ani vyskúšať o výhru zabojovať.

Prvé hlasovanie bolo pre nich jednoduché. S deviatimi hlasmi ho suverénne vyhral Lukáš Stanislav, ktorý si získal povesť spravodlivého a dobrosrdečného hráča. To druhé, ktoré však bolo pre exfarmárov ešte sťažené tým, že museli adeptom na vypadnutie stáť zoči-voči a povedať im dôvod svojho rozhodnutia, však bolo pre mnohých z nich trpkou skúsenosťou. Našlo sa však aj pár takých, pre ktorých bola táto voľba zadosťučinením za strápnenie pred celým Slovenskom alebo výsmech.

Keď sa so siedmimi hlasmi stál víťazom tejto “anticeny” Erik Zahorjan, mohli sme vidieť jeho milenku Sáru s tvárou v dlaniach, no už nie to, čo sa stalo Nikol Fridrichovej.

Museli jej okamžite zavolať zdravotnú pomoc. To však televízia vystrihla,” prezradil médiám zdroj z prostredia Farmy. Neskôr to potvrdila aj samotná influencerka.

“Toto sa nerobí. Nemalo to byť vôbec v našich rukách, keď tam niekto bojoval tak dlhý čas ako Erik. Je to nechutné. Mne sa v tej chvíli rozklepali nohy a ruky, znížil sa mi tlak a okamžite museli zavolať zdravoťáka, aby mi pichol injekciu. A druhá vec… Dať disciplínu so skákaním cez ohnivý kruh 44-ročému Vladkovi proti mladým? Smiešne,” vyjadrila sa Nikol, ktorá už viackrát naznačila, že za počínaním tvorcov vidí manipuláciu.

Svoje si o celej veci myslí aj Erik. Síce sa po oznámení jeho mena zdal byť nad vecou a tvrdil, že v istom zmysle je rád, že odteraz bude sedieť v hľadisku, pre Plusku povedal niečo celkom iné: “Mrzí ma, že som nedostal šancu zabojovať. Keďže som bojovník, tešil som sa na to. Nebolo to ku mne fér, pretože ľudia, ktorí povypadávali, sa vrátili, dostali druhú šancu, ja som ju nedostal. Niektorí dostali aj štyri šance… A hlavne dali disciplínu, že prvýkrát v histórii mohli farmári niekoho vyhodiť. Takže asi takto to bolo fér. Keď som videl tie disciplíny, mal som určite šancu dostať sa do finále.”

Na otázku, či s ostatnými exfarmármi udržiava kontakt, odpovedal kontroverzný exfarmár slovami: “S polovicou farmárov som v kontakte, polovica to však doteraz nepochopila, o čo tam išlo. Všetko si brali veľmi osobne. A  niektorí farmári sa nebavia vôbec s niektorými. Ja som spokojný, bavím sa s tretinou farmárov, ktorí to majú v hlave v poriadku. A tí, čo to pochopiť nevedia, tak, bohužiaľ…”

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/nikki_fridrich, TV Markíza