Adonis Hill patrí medzi najvyhľadávanejších osobných trénerov vďaka svojmu špecifickému prístupu. Aby sa dokázal čo najlepšie vžiť do svojej klientky, rozhodol sa pribrať 30 kilo a tie potom schudnúť spolu s ňou!

Jeho príbeh však nepatrí medzi tie, ktoré nechytia človeka za srdce. Adonis mal len 27 rokov, keď sa mu zrútil celý život. Podnik, do ktorého vložil všetko – skrachoval. Adonis sa preto začal zatvárať doma a prestal “žiť”. Nie je sa potom čomu čudovať, keď v priebehu krátkej doby pribral neuveriteľných 42 kilo!

Avšak Adonisa priatelia neopustili a jeden z nich mu prehovoril do duše – nech skúsi šťastie niekde inde. Adonis teda začal pravidelne navštevovať posilňovňu a čítať mnohé knihy a zdravom životnom štýle. Postupne sa prepracoval na jedného z najlepších osobných trénerov, avšak stále rozmýšľal nad tým ako by čo najviac dokázal pomôcť svojím klientom v čase, keď psychická sila je menšia ako fyzická – počas chudnutia.

Preto sa rozhodol pribrať v priebehu troch mesiacov neuveriteľných 30 kíl tým, že sa stravoval nezdravou stravou a prestal sa hýbať. A vtedy ukázal svojej klientke najväčší boj.

adonis hill

Spolu cvičili, spolu si vytvárali jedálniček! Spolu si vytvorili zdravý životný štýl a schudli neuveriteľných 25 kíl! Tomu sa hovorí skutočná sila ducha a chuť pomáhať druhým…

Ako sa nakoniec podarilo schudnúť aj jeho klientke si pozrite v nasledujúcom videu. Príbeh je to skutočne neuveriteľný – mať silu schudnúť – potom náročky opäť pribrať – a opäť chudnúť – na tú silu ducha človeka ani neexistujú slová…

Zdroj/Foto: Twitter, youtube