Na televízií Markíza už nejaký čas môžeme sledovať reality show Najväčší víťaz, kde súťažiaci doslova potia krv pod taktovkou dvoch trénerov, Jany Landla a Soni Sedláčkovej. Práve trénerka červeného tímu veľmi dobre chápe, aké je žiť s nadváhou, keďže s ňou sama bojovala!

 

Málokto by veril, že energická Soňa kedysi bojovala s nadváhou. Už ako 15-ročná sa totiž zamilovala do fitnessu a cvičeniu sa venovala pravidelne. Všetko sa však zmenilo, keď ako 22-ročná odišla do Anglicka. Na všetko bola sama a jej nezávislosť v zahraničí ju zmenila na nepoznanie. Všetko si uvedomila až po návrate na Slovensko.

Rodina aj priatelia na Soňu neveriacky pozerali, keďže nemohli uveriť, že by za tak krátky čas mohla pribrať 15 kíl. „Zaklopala som na dvere susedovi, a ten sa zhrozil, ako vyzerám,“ priznala Sedláčková pre cas.sk. Škaredé pohľady a oblečenie v skrini, ktoré si nemohla obliecť ju nakopli a dnes vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Soňa si však musela priznať, že svoje emócie zajedala, aby sa to už nikdy nezopakovalo.

Zdroj/Foto: Instagram, cas.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.