Prípravy na Farmu 12, ktorú začne televízia vysielať už o pár dní, sú v plnom prúde. Táto séria bude však o to zložitejšia, že na nej leží tieň stále neprekonanej pandémie koronavírusu. Z toho dôvodu museli všetci súťažiaci podstúpiť pred nástupom na statok testy a následnú povinnú 5-dňovú karanténu, ktorú trávili v hoteli. A práve tá bola pre striptéra Henrika Szaba nočnou morou!

Živí sa svojím telom, a preto sa niet čo čudovať, že Henrik Szabo má pred podmienkami na statku rešpekt. Od samého začiatku sa bál, že kvôli nedostatku jedla a cieleného cvičenia sa jeho kondícia zhorší a zdá sa, že tieto obavy sú celkom opodstatnené. Farma ešte ani nezačala a on si už vyskúšal, čo je to trpieť hladom.

“Tretí deň karantény. Naozaj sa tu strašne nudím. Občas dostanem aj najesť, ale veľa toho nie je,” posťažoval sa Henrik malej kamere, ktorú súťažiaci dostali, aby si v izolácii mohli robiť záznamy.

“Jedlo je tu na prídel. Donesú mi ho k dverám, potom vyložím prázdnu tácku a hotovo, žiadny kontakt s ľuďmi,” opisuje podmienky v karanténe dlhovlasý striptér, ktorý ako jediné pozitívum pobytu v hoteli vidí to, že sa konečne dostal ku knihám, na ktoré doteraz nemal čas. Okrem toho len spí a snaží sa aspoň provizórne cvičiť s vlastnou váhou, bez veľkej dávky bielkovín, na ktorú bol zvyknutý, mu to však na udržanie svalov nepostačí.

Celý Henrikov videozáznam z karantény si môžete pozrieť pod článkom.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/half_god