Od kontroverznej nehody Borisa Kollára, ktorej následky nesie dodnes, uplynulo už viac ako 10 týždňov. Z ťažkých zranení z nej sa zotavuje aj jeho spolujazdkyňa, modelka Mirka Fabušová, ktorú predseda parlamentu vo vládnej limuzíne počas zákazu vychádzania údajne viezol do lekárne. Najnovšie sa priznala k smutnej skutočnosti – bola tehotná a potratila!

„Mám sedem zlomených rebier, krčný stavec, kľúčnu kosť a zle sa mi dýcha,“ priznala Fabušová po udalosti, pri ktorej takmer prišla o život. Len rok predtým si pritom prešla podobnou autonehodou. Tentokrát jej všetko sťažil fakt, že nemala zapnutý pás.

Smola Fabušovú sprevádzala aj nedávno, keď opäť dostala šmyk a skončila s autom vo výmoli. Modelka je momentálne v domácej liečbe a naďalej jazdí vládnou limuzínou, ktorá ju každý týždeň bráva na kontrolné röntgeny.

Napriek nesporným bolestiam Kollárova kamarátka komunikuje s fanúšikmi na Instagrame a dokonca im dovoľuje klásť jej osobné otázky. Na sociálnej sieti priznala, že hoci má trvalé následky, verí, že čoskoro bude fit. Jeden z fanúšikov sa jej opýtal aj na tehotenstvo.

„Mirka, je pravda, že ste čakali bábätko a bohužiaľ ste potratili?,“ znela otázka, na ktorú čoskoro prišla aj bolestná odpoveď doplnená smutným emotikonom: „Áno, je…“ Nateraz nie je známe, kto mal byť otcom dieťaťa.

Doráňaná Fabušová sa od priateľov a čoraz početnejších fanúšikov dočkala obrovskej podpory. Horšie skončil predseda parlamentu Kollár, ktorému ľudia v správach vyčítali všetko od porušovania nariadení až po zlý príklad pre národ.

„Som vďačný tým ľuďom, ktorí mi napísali pekné správy. Boli ale aj takí, čo mi napísali kopec hejtov, posielali nechutné odkazy – a týmto ľuďom chcem odkázať, že ja sa nezmením, budem to robiť aj naďalej. Budem sa snažiť pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú,“ adresoval všetkým kritikom rozhodné slová Boris Kollár.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/mirkafabus, TV Markíza | Foto: Instagram/kollarboris, mirkafabus