Že pod milencami vŕzga posteľ, to je bežné, že pod nimi praskne gauč, to je možné, ale že sa počas ich hrátok zrúti celý dom, to je neuveriteľné! Napriek tomu sa to naozaj stalo! 

 

Tú vášnivú noc si asi nechceme predstavovať a ten zážitok Michaelovi Davisovi ani jeho partnerke Therese Walkerovej určite nezávidíme. Počas divokého aktu sa prepadli cez niekoľko poschodí svojho domu.

Boli naozaj takí tuční, alebo mal dom narušenú statiku?

Keby bolo na správcovi domu, títo dvaja by tam už dávno nebývali. Chcel im dať výpoveď z nájmu, ale Michael sa bránil, že jeho nadváha nie je dostatočným dôvodom, aby sa vysťahoval. Namiesto neho odišla väčšina susedov, pretože ich búrlivé noci nemohli počúvať. Jeden z nich, ktorý to zatiaľ nevzdal, sa vyjadril: “Títo dvaja mávajú hlučný se* niekoľkokrát do týždňa a zakaždým sa dom otriasa v základoch. Toto je naozaj starý dom a ich bláznenie nemohol vydržať.”

Správca sa aspoň ponúkal, že postaví ešte jednu podperu pod obývačkou. V každom prípade je teraz na polícii a znalcoch, ktorí musia prekúmať statiku domu. Je až neuveriteľné, že sa nikomu nič vážne nestalo a rozvášnený pár utrpel len ľahké zranenia.

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.