Už dlhšie sme si pre vás nepripravili žiadnu detektívnu hádanku, no teraz vám to vynahradíme a vy sa budete musieť poriadne zamyslieť, aby ste odhalili správne riešenie. Zatiaľ na to prišiel naozaj len málokto!

 

Štyria kamaráti spolu pravidelne navštevujú saunu. Vždy si so sebou niečo zvyknú priniesť. Jack je muzikant, preto si priniesol iPod, aby mohol počúvať hudbu. Steve je bankár a zobral si so sebou termosku, aby mohol priebežne dopĺňať tekutiny. Patrick a Michael sú právnici a vzali si dokumenty na čítanie.

Jedného dňa našli Patricka mŕtveho. Bol zabitý ostrým predmetom. Keď však prišiel policajt, žiadny dôkaz nenašiel. Ako je to možné? Kto z troch kamarátov zabil Patricka? Správne riešenie nájdete na konci článku.

Správne riešenie nájdete na druhej strane.

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

1
2
Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.