Obyvatelia televíznej Farmy majú za sebou prvý fyzický konflikt medzi fitnesákom Martinom Šmahelom (35) a opitým Jurajom Solčanským (25). Pokiaľ si mladý Juro hádzal poldecáky dolu krkom, neuvedomil si aké následky budú mať jeho urážky, dokonca aj vyhrážky smrťou. Šmahel mu to po vytriezvení nedaroval!

 

Juraj Solčanský, podgurážený alkoholom, najprv Šmahela obviňoval že si užíva s modelom Michalom Gajdošechom (28) v duelantských chatkách, neskôr na fitnesáka vylial ľadovú vodu. To už vyšportovaného svalovca Šmahela chladným nenechalo a Juraja odsotil, čo v mladíkovi vzbudilo len ďalšiu vlnu opileckej agresie.

,,Akože vy ste to nevideli, on mi tou krhlou jeol do hlavy a oblial ma studenou vodou! To nie je sranda, on bol nepríčetný. Ja si nedám sať na hlavu a hlavne nie od opitých ľudí,“ zareagoval Šmahel na vyhrotenú situáciu.

,,Ja nie som typ, že si dám liať studenú vodu od takého mladého fagana,“ dodal fitnesák, ktorý je od Solčanského o rovných desať rokov starší.

smahel solcansky

Juraj Solčanský po konflikte odmietal počúvať ostatných súťažiacich, keď mu tí radili, aby sa šiel z alkoholického opojenia vyspať. Radšej zdúchol do priľahlého lesíka. Medzi ostatných farmárov ho priviedol ráno až hospodár Martin. Šmahel však na nepríjemný incident nezabudol a začal mladému nespratníkovi čistiť žalúdok.

Prečítajte si tiež:

Neodvysielané zábery z FARMY: Robo Mikla poriadne dourážal ostatné celebrity!

 

,,Ty si pamätáš, ako si nás urážal? Že si to chodím rozdávať s Mišom do duelantských chatiek? Máš pocit, že som teplý?“, spustil okamžite Šmahel na pretriezvetého Solčanského. Ako celý konflikt dopadne ukáže nasledujúca časť divácky obľúbenej reality šou Farma.

Zdroj: pluska.sk Foto: Facebook