V nedeľu takmer celý svet žil zápasom medzi 30-ročným írskym šampiónom Conorom McGregorom a neporaziteľným, rovnako starým Rusom Khabibom Nurmagomedovom. Výhru v tomto zápase si pripísal práve Rus, ktorý sa ale nezachoval zrovna športovo a napadol Conorovho trénera!

 

Obaja sa na zápase pekne nabalili. Kým víťaz si odniesol peňažnú výhru vo výške dvoch miliónov dolárov, na účte Conora pribudne o milión viac, pretože vďaka menu, ktoré má vybudované, si vyžiadal až tri milióny.

Všetkých fanúšikov určite prekvapila správa od UFC, v ktorej sa uvádza, že McGregor nateraz dostáva stopku. „Conor McGregor suspendovaný do 6. novembra 2018, žiadny kontakt do 28. októbra 2018,” píše sa v oznámení. Hneď sa vynorili špekulácie, čo stojí za suspendáciou.

Ak ste si mysleli, že za to môže jeho správanie a sporné zákroky, ste na omyle. Na internete sa síce objavilo video, ktoré zachytáva, ako mal McGregor počas zápasu niekoľkokrát podvádzať, no dôvodom suspenzácie je výlučne jeho zdravotný stav, čo potvrdili aj lekárske záznamy.

Každý zápasník totiž po zápase musí podstúpiť lekársku prehliadku, ktorá určí, či sa môže vrátiť znovu do klietky. Conor od Nurmagomedovova zjavne utŕžil rany, ktoré sa budú musieť hojiť minimálne mesiac. Túto prehliadku podstúpil aj ruský šampión, no Conor mu asi nenaložil natoľko, aby musel dostať stopku.

McGregor zatiaľ bude môcť aspoň načerpať nové sily a kto vie, možno už čoskoro sa môžeme tešiť na odvetu s Rusom, ktorý v detstve bojoval dokonca aj s medveďmi. Conor totiž už pár hodín po zápase avizoval, že sa teší, keď si to s Khabibom bude môcť rozdať znova.

Zdroj: unilad.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.