TOTO rozhodne nečakala. Krásna a vždy skvelo nastajlovaná Veronika Nízlová chcela potešiť fanúšikov a na svojom Instagrame im ponúknuť ochutnávku z večerného vystúpenia v show Tvoja tvár znie povedala. Kritiku, ktorá sa na ňu zniesla, zrejme nečakala. 

Niekedy si len málokto uvedomuje, čo svojimi slovami môže spôsobiť. Najmä nie konkrétnemu človeku, na ktorého útočí, ale možno aj na ostatné ženy či dievčatá, ktoré si prechádzajú podobnými problémami.

Večne usmiatu a vždy vyšportovanú Veroniku Nízlovú z dua Twiins niektoré “dámy” zo sociálnych sietí nazvali “tučnou a vyžratou”.

“Akurát tie kočky z Pussycat Dolls neboli také vyžraté ako vy,” napísala jej istá fanúšička a nechýbali ani ďalšie nevhodné komentáre: “Naozaj si nejaká tučná,”pridáva sa ďalšia. Ostatné ženy na nich nenechali ani nitku suchú, Veroniky sa okamžite zastali.

Dokonca, samotná speváčka poslala hejterkám veľavravný odkaz. ,,Ďakujem za milé komentáre, aj za tie ďalšie “milé” o tom, aká som vyžratá. Áno, trochu som pribrala, už nemám sixpack, ale stále som XS-S. Mňa sa to nedotklo, len chcem poukázať na to, že presne kvôli takýmto “povrchným mudrlantkám” majú mladé dievčatá problémy s anorexiou a bulímiou. Tak dávajte bacha, komu čo píšete, lebo aj vy raz budete mať deti, aby sa to neotočilo proti vám,” dodáva speváčka a my s ňou musíme len a len súhlasiť!

Foto/Zdroj: Instagram/ veronikatwiins