Nájsť v týchto dňoch miesto, kde sa nepohybujú masy ľudí, môže byť poriadne veľký problém. Zatvorené podniky a obchodné centrá totiž spôsobili, že sa zarytí milovníci prírody stali aj z tých jedincov, čo dosiaľ vychádzali na čerstvý vzduch len sporadicky. Twiinska Veronika Nízlová musela byť teda pri výbere lokality pre fotku na Instagrame poriadne kreatívna. Oplatilo sa to?

Kedysi obľúbené instagramové profily celebrít sú dnes často poriadna nuda – neraz nevedia v obmedzenom prostredí svojich domomov vytvoriť dostatočne zaujímavé fotky, no je to rozhodne lepšie ako porušiť karanténu a poštvať tak proti sebe rady zodpovedných fanúšikov.

Veronika berie koronavírus veľmi vážne. Toto je jej názor na to, ako prišiel na svet.

Speváčka Veronika Nízlová preto zvolila kompromis. Pre fotku, pri ktorej vyhlásila súťaž o tričká, sa teda vybrala niekam, kde – ako aj sama povedala – nehrozí, že niekoho stretne. Toto miesto totiž rozhodne nepatrí k najbezpečnejším, dvojnásobne nie na pózovanie.

„V týchto dňoch sa rada prechádzam, aj si zabehám, až som sa dostala sem a spomenula som si ‚na tretiu koľaj!‘, keď zavelil starký Dominik a šli sme s Danielou sledovať vláčiky,“ zasnívala sa „Vebi“ sediaca bez rúška na koľajniciach. Fotka mala budiť dojem, že tam spokojne sedí po namáhavom behu, oddychuje a opaľuje sa.

Fanúšikov veselým obrázkom rozhodne potešila. Či aj rušňovodičov, to je už zrejme druhá otázka.

Zdroj: Instagram/veronikatwiins | Foto: Instagram/veronikatwiins