Kým sme v dobrej zdravotnej kondícii, zvyknú nás trápiť úplné hlúposti. A potom príde niečo, čo síce ani nemusí byť extra závažné, no obráti nám to život naruby a myšlienky len k jednej jedinej veci – ako vyzdravieť.

Svoje o tom vie už aj Twiinska Veronika Nízlová, ktorá sa už od decembra trápi niečím, čo sa jej predtým vôbec nestávalo – opúchajú jej ruky a tvár a trpí veľkými bolesťami, na ktoré jej lieky od lekárov vôbec nezaberajú.

Pôvod v skrášľovacej procedúre

Všetko to pritom začalo úplnou banalitou – farbením vlasov! „Mám problémy od decembra. Dávala som si na vlasy farbu z drogérie a odvtedy mám rozhasený organizmus. Keď zjem aj veci, na ktoré som v živote nemala alergiu, tak mám reakcie,“ priznala zúfalá speváčka.

Liečba tohto záhadného problému je podľa Veroniky náročná a fyzicky únavná: „Štyri mesiace mi dávali hydrokortizónové injekcie, brala som aj kortikoidové maste, ale už je to strašne dlhá doba. Takže hľadám niečo, čo by mi mohlo zabrať, ale skôr na prírodnej báze. Aby som si nemusela dávať kortikoidy.“

Twiinska, ktorá pravidelne navštevuje svoju dvojičku žijúcu v Taliansku, si stredomorské slniečko naposledy veľmi neužila. Práve naopak – na miestach, na ktorých sa už prejavili alergie, má kožu tak oslabenú, že sa na nej viac nedokáže opáliť. „Mám ruky fľakaté ako dalmatínec. Je to hrozné!,“ ťažká si nedávno rozvedená celebrita.

Problémy kvôli šou Tvoja tvár znie povedome

Nízlová od decembra absolvovala množstvo vyšetrení a v súčasnosti je na prísnej diéte. Vylúčiť musela všetko, čo jej v posledných mesiacov spôsobilo alergickú reakciu. Horšie je, že sa napriek tomu stále objavujú nové a nové potraviny, po ktorých má ťažkosti.

Dobrú skúsenosť si neodniesla ani zo šou Tvoja tvár znie povedome, kde nedávno ako hosť vystúpila. Nielenže ju niektoré diváčky necitlivo nazvali „tučnou a vyžratou“, no parochňa, ktorú Veronike maskéri nasadili, len priživila jej súčasné zdravotné problémy.

„Dávali mi parochňu na skúške, tak som mala alergiu na lepidlo a odstraňovač lepidla. Na druhý deň som bola celá spuchnutá, mejkapovali mi ruky, lebo som ich mala celé bordové, povyhadzované. V deň nakrúcania mi museli dávať iné lepidlo a dávali mi parochňu dole klasickým olejom,“ priznala speváčka, ktorá verí, že problémy čoskoro odídu tak rýchlo, ako prišli.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/veronikatwiins