Určite každý aspoň raz zablúdil na internetovú zoznamku a bol prekvapený, či už milo alebo nemilo tým, čo všetko sa tam skrýva. Na každej zoznamke určite nájdete týchto 10 typov ľudí!

 

Týchto 10 typov ľudí nájdete v každej internetovej zoznamke:

Naivky

Tvoria tak približne 1 % zoznamky a sú to ľudia, ktorí skutočne veria, že si môžu nájsť trvalý vzťah a normálneho človeka touto cestou. Túto skupinu delíme na ďalšie 3 podskupiny :

Zaneprázdnení rojkovia – je skupinka, ktorá je tak vyťažená svojim životom, že nemá čas na to sa zoznamovať s niekým. Jediným časom na zoznámenie sa je pre nich obedná prestávka, prípadne čas strávený na toalete, ktorí využívajú k nadviazaniu kontaktu.

Neatraktívni rojkovia – ľudia, ktorí vďaka svojmu vzhľadu nemajú šancu nájsť si známosť, a tak to skúšajú aspoň takto, keďže tu nie sú predom odsúdení, ale až po odoslaní fotky.

Asociálni rojkovia – ľudia, ktorí nedokážu prehodiť jediné slovo s inou ľudskou bytosťou.Zoznamka pre nich predstavuje jedinú nádej na nájdenie si partnera, inak by boli odsúdení na život v samote.

Nadržanci

Patria k najväčšej skupine. Sú pravým dôvodom prečo vôbec takéto internetové zoznamky vznikli. Tvoria tak okolo 80 % populácie zoznamky. Patria sem ľudia, ktorí si jednoducho chcú s niekým užiť. Diskotéky ich už omrzeli, prípadne už spali s každým vo svojom okolí, a tak si rozširujú svoj revír zoznamovaním sa s ľuďmi z iných oblastí, či krajov. Podskupina tejto kategórie sú ťažkí úchyláci s rôznymi fetišmi, pre ktorých zoznamka predstavu raj a možnosť prezentovať svoje predstavy, za ktoré by ich normálne zavreli.

Old generation

Ľudia vo veku 40+, ktorí na staré kolená objavili zázrak internetu a s nadšením sa doňho pustili. Čo presne tam hľadajú je ťažko povedať, v každom prípade sú nadšení a patria k najaktívnejšej skupine. Táto forma zoznamovania sa je pre nich, ako pre nás ocitnutie sa v sci-fi filme.

Testeri

Menšia skupinka ľudí, ktorých niekto nahovoril alebo im odporučil, že toto je najideálnejší spôsob zoznámenia sa, a tak sa to rozhodnú vyskúšať. Ich existencia na zoznamka je tak približne 10 minút, kým neobdržia prvú perverznú správu a následne zhrozene odchádzajú.

Obchodníci

Táto časť zoznamky sa člení na 2 veľké skupiny:

Boháči – keďže žijeme v modernej dobe, už nie IN zháňať si platenú spoločnosť na výpadovke. Veď predsa keď môžeme nakupovať cez internet, tak prečo si nevybrať aj slečnu cez internet? Vo väčšine prípadov, vidíte čo si kupujete, aj keď viete ako je to s nakupovaním cez internet, nikdy neviete čo Vám naozaj príde.

Zlatokopky – komplementárna skupina k skupine boháčov, ktorá ponúka presne služby ktoré boháči vyhľadávajú. Väčšinou ide o slečny akéhokoľvek veku, ktorým sa buď nechce pracovať alebo prišli na to, že takto sa ľahšie žije.

Nachytávači

Zábavná skupinka, ktorá sa buď stavila s niekým, že nachytá kolegu, ktorý tam už je registrovaný. Alebo sa len tak zabáva nachytávaním členov zoznamky z dlhej chvíle.

Propagátori

Skupinka, ktorá reálne vôbec nemá záujem sa zoznamovať a využíva zoznamky, len vrámci šetrenia svojich finančných zdrojov na reklamu  a spamujú tým ostatných členov, kým ich niekto nezruší.

Unudená domácnosť

Mamička v domácnosti alebo zanedbaný manžel, ktorí si sem chodia riešiť rodinné problémy, namiesto manželskej poradne formou nevery, čo nakoniec vedie k rozvodu a k dlhodobému usídleniu sa na tejto zoznamke.

Prokrastinatori

Ľudia, ktorí majú očividne tak ideálnu prácu, že celý deň nevedia čo od dobroty, a tak vyhľadávajú akúkoľvek zábavu, aby nejako prežili pracovnú dobu. Vrámci nudy zablúdia aj sem.

Slávny anonym

Ľudia, ktorí sú tak slávni alebo verejne známi, že majú strach sa normálne zoznamovať, aby ich ohromná sláva nezaslepila potencionálnych záujemcov o vzťah. Táto skupina sa Slovenskej republiky netýka.

Tak a teraz sa priznajte, ktorým typom ste vy :)?

Zdroj/Foto: FUNmagazin.sk