Druhý pár zo šou Svadba na prvý pohľad bol pri prvom stretnutí priam dokonalý. Nielenže Veronika a Adam k sebe pasujú, ale ich sympatie sa prejavili hneď na začiatku. Pri prvých spoločne strávených chvíľach boli obaja šťastní, ale keď prišlo na svadobnú cestu, všetko sa otočilo hore nohami.

Ich nečakaná hádka nastala už v taxíku, keď Veronika povedala, že chce ísť na hotel a najprv si po dlhej ceste trochu pospať. „Preber sa, sme v Dubaji,“ poznamenal uštipačnú poznámku Adam. To však Veronika pravdepodobne nečakala, no pokračovalo to ďalej. „Trochu ma začína iritovať to jeho macherské správanie, tá chôdza. Aj to, ako na mňa vyštekol – To nie, nepôjdeš spať, čo si normálna?!“ povedala kráska.

Trochu sa to začalo vymykať spod kontroly a začali na sebe hľadať veci, ktoré sa im nepáčia. Zatiaľ čo Adam stále na niečo frfle a sťažuje sa, Veronika rozmýšľa, či je pre ňu ten pravý.

„Tým, že mám 29 rokov, tak mám ešte nejaké plány na rok-dva, ale potom by som už chcela prvé dieťa. Muž by mal materiálne zabezpečiť rodinu a on ešte na to nie je pripravený. Neviem, či máme spoločné vízie,“ uviedla Veronika. Podľa nej sa Adam správa ako nevyzretý chlap, ktorý má čo to ešte doháňať. Uvidíme, ako si pár poradí a čo bude nasledovať ďalej.

Zdroj: TV Markíza/ Svadba na prvý pohľad | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial