Monika Bagárová sa pomaly, ale isto začína stávať jednou z kontroverzných celebrít, ktorá rozdeľuje ľudí na dva tábory. Kým niektorí na ňu nedajú dopustiť ako na krásnu a dobrú dušu, tí ďalší ňou pohŕdajú minimálne od chvíle, čo vstúpila do porotcovského kresla Superstar a predviedla v ňom pár nechutných výstredností. Najnovšie si verejnosť pohnevala nie práve najšťastnejším rozhodnutím propagovať firmu, ktorá sa zapísala v očiach mnohých ako pochybná.

Stačí Instagram s „tučnými“ štatistikami followerov a dosahu a o slušný zárobok máte postarané. Vlastne je to pomerne jednoduché – podpíšete spoluprácu s určitou firmou, odfotíte sa s ich výrobkami, prípadne natočíte video, kde ich vychválite do nebies a na konto vám pribudne pár tisíc eur, ako sa hovorí, na kávu. Pravdaže, vašou úlohou je nezavádzať svojich verných priaznivcov a prijímať ponuky reklamnej spolupráce len s firmami, ktorým dôverujete a ich výrobky máte dlhodobo otestované. Tak by to teda aspoň malo byť.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa tohto pravidla by niektoré slovenské celebrity museli stíhať jesť obrovské množstvo fit tyčiniek denne, k tomu počúvať hudbu cez rôzne druhy slúchadiel a kryt na telefónoch meniť aspoň dvakrát za týždeň. Nehovoriac o nákupoch najrôznejšieho oblečenia, chudnutia pomocou výrobkov od výmyslu sveta a pravidelných návštev vyhlásených kaderníctiev. V prípade našich hviezd totiž nie je nič zvláštne, keď každý druhý deň propagujú novú pochúťku, kozmetiku či inú „zaručenú“ drobnosť, bez ktorej sa určite nezaobídeme.

Monika Bagárová bruško

Výnimkou nie je ani Monika Bagárová, ktorá na Instagrame spolupracuje s niekoľkými rôznymi značkami. Najnovšie sa podujala propagovať výrobky istej spoločnosti ponúkajúcej príslušenstvo k mobilným telefónom, ktorá si však v poslednom čase neurobila medzi Slovákmi a Čechmi práve najlepšie meno. Recenzie sa zhodujú okrem oneskoreného dodania aj na poškodenom či mimoriadne nekvalitnom tovare a mizernej, ba až žiadnej spätnej komunikácii obchodu. Mnohí neváhali použiť slovo „podvod“.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Daná značka sa však, zdá sa, rozhodla očistiť si meno a k tomuto účelu oslovila niekoľko dôveryhodných celebrít. Okrem Moniky Bagárovej prijali jej ponuku aj Jasmína Alagič Vrbovská či Nela Slováková. Kým prvá vypla k reklamnému videu možnosť komentovania, tá druhá ho na svojom Instagramovom profile nechala iba dočasne. Niet sa preto čo čudovať, že ľudia sa vyzúrili predovšetkým na mladučkej speváčke.

Monika Bagárová nebola jediná, kto prijal ponuku propagovať výrobky podľa mnohých pochybnej spoločnosti. Ani ona ani Jasmína Alagič však svoje príspevky neoznačili ako reklamné, čo poukazuje nielen na porušenie stanov online marketingu, ale aj na neúctu voči užívateľom.

„Je vidieť, že nejde o ľudí, ale o peniaze,” vyjadril myšlienky mnohých sklamaný mladík. „Fanúšikom strkať pod nos takýto brak a ani si nečítať recenzie, len dostať zaplatené. Proste je jedno, čo prezentujem, hlavne, že sa to dostanem peniaze. Úbohé.”

Vo svojom názore ani zďaleka nebol sám. Negatívne komentáre totiž Bagárovej príspevok absolútne prevalcovali. „Než by som začala nejakú spoluprácu, najskôr by som si zistila o tej spoločnosti čo najviac, nemyslíte?,” vytkla Bagárovej jedna z fanyniek. „Bolo ti treba robiť reklamu takýmto šmejdom?,” položila rečnícku otázku ďalšia. Bežne padali slová ako „hanba“ či „úbohé“ a ľudia dávali speváčke otvorene najavo, že od nej takúto neúctu voči verejnosti skutočne nečakali.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Samotná Bagárová sa na druhý deň rozhodla na všetky komentáre odpovedať hromadne, a to novým príspevkom. V ňom svoju spoluprácu so známou firmou obhajuje, tvrdí, že každý si zaslúži druhú šancu a na konci sa ospravedlňuje za to, že vypína komentáre, ale vraj tak chce nechať ľuďom priestor, aby si vytvorili vlastný názor. Či však týmito slovami oklamaných zákazníkov presvedčila, že do nešťastnej reklamy nešla naslepo a len pre peniaze, je otázne.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/bagarovamonika | Foto: Instagram/bagarovamonika, jasmina_alagic, TV Markíza