Bývalá účastníčka jedenástej série Farmy Martina Kovalčíková má okrem nových napichaných pier aj novú lásku. Zverejňuje spoločné fotografie na ktorých vyzerajú, že im to klape a sú šťastní.

Martina opustila pôdu Farmy zo zdravotných dôvodov už po dvoch týždňoch. Svoju pozornosť si po návrate získala najmä svojimi odhalenými fotkami na sociálnej sieti. Dennodenne zverejňovala zábery s bujným výstrihom, umelými mihalnicami či perami.

No tomu je zdá sa koniec. Dôvodom je tmavovláskin nový priateľ, barber Martin Adamčík. Martini nový chlap sa taktiež prihlásil do Farmy, no bohužiaľ, nemal toľko šťastia ako ona. Okrem toho, že obaja mali túžbu zažiť drsný život v reality šou Farma majú ešte niečo spoločné, obaja sú rozvedení. Veríme, že spolu nájdu šťastie a budú žiť spokojný život.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

„Asi to osud takto chcel… Nestretli sme sa s @mato_klingo na @farma.markiza , tak sme sa stretli mimo nej😊 Som vďačná za NEHO, vďačná za každú chvíľu, ktorú spolu trávime! Už viem, prečo niektoré veci sa udiali tak, ako sa udiali a konečne som to pochopila🙂 Ak by to tak nebolo, nikdy by sme sa nestretli… Už som ani nedufala, že niekto taký príde… Ale ako sa hovorí, príde to vtedy, ak to najmenej čakáš…. A dočkala som sa 😊 A ja za to ĎAKUJEM a všetko si užívam!!! Všetko bude tak ako má byť, človek dopredu nikdy nic nevie, ale momentálne si všetko, čo robíme spoločne, ten čas, maximálne užívam napísala k spoločnej fotke na sociálnej sieti.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: farma.markiza.sk, Instagram/martina_kovalcikova_/