V dnešnej dobe je čoraz viac vecí, ktoré nikdy nepochopíme. Jednou z nich je aj nezvyčajné konanie matiek, ktoré poburujú spoločnosť. Takéto matky dovolia svojim deťom skutočne čokoľvek. Mamička z Floridy k nim jednoznačne patrí a to, čo spravile dcérke, vyvolalo poriadnu vlnu kritiky!

Mary Thomaston má iba šesťročnú dcérku Lyru a zniesla by jej aj modré z neba. No vyzerá to tak, že ona to poňala po svojom a modré z neba jej urobila priamo na hlave! Svojej dcérke totižto spravila farebný účes a vyholila jej aj časť vlasov na boku.

Ľudia ju na sociálnej sieti začali obviňovať, že je hrozná matka! Mary je však kaderníčka a svoje konanie obhajovala práve svojím povolaním, pretože presne vie, čo je bezpečné.

Komentáre pod fotografiou sa rozdelili na dva tábory. Boli takí, ktorí ocenili jej nápad a tvrdili, že sú to len vlasy, ktoré po čase opäť narastú. Negatívnych ohlasov však bolo omnoho viac. Väčšina matiek by niečo také šesťročnej dcérke určite nedovolila, nie je to ani vhodné na takýto mladý vek. Ďalší písali, že by to svojej dcére dovolili, poprípade až na strednej škole. Súhlasíte? 🙂

Mary neostala v úzadí a rozhodla sa poslať odkaz všetkým neprajníkom: ,,Drahí hejteri. Mám tento divný cieľ, kedy chcem vychovať dieťa, ktoré sa cíti slobodne a môže vyjadriť samého seba. Takže, keď mi moje dieťa povie, že by chcelo modré vlasy, poviem jej, ako veľmi sa mi páči jej voľba a aká je nádherná!” 

Čo si myslíte o tom vy? Je to úplne cez čiaru alebo sa vám to páči?

Zdroj/Foto: Instagram /marythomaston