Nové opatrenia Igora Matoviča spustili vlnu nevôle verejnosti. U niektorých jedincov odpor prerástol až do takej miery, že začali proti premiérovi huckať vlastné deti a učiť ich vulgarizmy, a tak má polícia momentálne plné ruky práce s prípadmi ohrozovania mravnej výchovy mládeže. Jednou z matiek, ktoré sa týmto nechutným spôsobom “preslávili” na internete, je aj istá Lucia. Médiá sa ju rozhodli vyhľadať, aby jej dali priestor na vyjadrenie.

“Oliverko, čo je Matovič?,” pýta sa niekoľkokrát matka svojho malého synčeka na videu, ktoré obletelo internet. Odpoveď je vždy tá istá. “Ko..t,” hovorí detský hlások, ktorý nemá ani poňatia, čo to slovo znamená. V pozadí počujeme ženský smiech.

Denníku Pluska sa podarilo vypátrať, že nezodpovednou matkou je istá Lucia, ktorá žije v obci Rudňany. Keď ju novinári navštívili s otázkou, prečo učila svoje dieťa nadávať a následne to všetko ešte aj “zavesila” na internet, odpovedala, že sa bez právnika vyjadrovať nebude.

“Viem, že ste prišli kvôli videu, ale nie je to tak, ako to vyzerá,” vyjadrila sa napokon a médiám predostrela neuveriteľný príbeh o tom, že na zverejnení videa nemá vôbec žiaden podiel. “Niekto sa mi nabúral do mobilu! Neviem, kto to bol, ale je to tak. Nebudem však už nič hovoriť, nepotrebujem, aby po mne išla polícia,” bránila sa Lucia.

Novinári jej stihli položiť ešte jednu otázku – spýtali sa jej, či sa jej zdá vhodné učiť dieťa nadávať. Na to vraj blondínka len mykla plecom a zabuchla za sebou dvere. Kým ona sa však nechcela viac vyjadrovať, jej susedia boli o niečo zhovorčivejší.

Obec Rudňany sa nachádza na Spiši. Známa je aj kvôli neprispôsobivej komunite Rómov v miestnej osade.

“Video nás neprekvapilo. Rodina je hlučná, stále sa hádajú a nadávajú si. Vulgarizmy sú tam na dennom poriadku,” prezradili ľudia, ktorí Luciu a jej partnera poznajú a musia znášať ich arogantné a netolerantné správanie. Kým je spomínaná mamička na materskej, jej partner Pavol pracuje v Nemecku. Jeho rodičia sú navyše správcami bytovky, v ktorej Lucia býva. Video, ktoré natočila, má už v rukách polícia.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook, Rudnany.sk