Nie je žiadnym tajomstvom, že strana Za ľudí si momentálne prechádza pomerne vážnou krízou. Je rozdelená na dve pomyselné frakcie, pričom na čele jednej je podpredsedníčka strany Mária Kolíková a na druhej jej predsedníčka Veronika Remišová. Tá sa svojej funkcie nechce len tak vzdať, avšak podľa názoru skeptikov zvažuje rôzne scenáre.

O tom, že Remišová možno opustí stranu ešte pred budúcimi parlamentnými voľbami, svedčí aj nedávny pre političku určite nepríjemný rozhovor, ktorý absolvovala v relácii Na telo s Michalom Kovačičom TV Markíza.

Nedobre jej padla predovšetkým jedna otázka, ktorú jej moderátor položil, a tá znela: „Je vylúčené, že by Veronika Remišová najbližšie kandidovala na kandidátke OĽaNO?“ Michal Kovačič sa tým v podstate pýtal, či sa Remišová vzdá svojej domovskej strany a namiesto toho pôjde za expremiérom Igorom Matovičom.

Neisté a vyhýbavé odpovede, ktoré Remišová na otázku neodbytného moderátora podávala, si môžete pozrieť v priloženom videu. Satirická stránka Zomri ho už stihla aj príznačne otitulovať.

VIDEO si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Zdroj: Facebook/Zomri, TV Markíza | Foto: Facebook/Veronika Remišová, Zomri