Kojenie na verejnosti, nehovorac o fotografiách kojacich matiek na sociálnych sieťach, je dnes stále veľmi citlivou témou. Prehovoriť na ňu sa najnovšie rozhodla aj speváčka Monika Bagárová, ktorá je na názory, že ide o niečo „neslušné“, priam alergická.

„Prečo sa niektorí ľudia pohoršujú nad fotkou pri kojení, či už doma alebo na verejnosti? A odhalené zadky a prsia, čo vidíme každý deň len čo ráno otvoríme Instagram, to je OK? To nikomu nevadí?,“ pýta sa pohoršená porotkyňa Superstar, ktorá na dôkaz, že radšej podporí mamičky, než influencerky v plavkách, pridala vlastný záber z kojenia.

Kojenie vnímam ako krásne prepojenie mňa a mojej Ruminky. Nehanbím sa za to a pri zachovaní decentnosti to určite ide aj na verejnosti,“ myslí si Bagárová.

 

Názor Bagárovej fanyniek

Kým mnohé jej fanynky speváčku podporili v názore, že prvoradé je dieťa a v prípade, že je hladné, sa nemá hľadieť na nikoho naokolo, neraz sa vyskytol aj pohľad, že je rozdiel kojiť na verejnosti a cielene tento akt ukazovať na sociálnych sieťach.

„Nejde o to, že sa ľudia pohoršujú, ale má to byť venovaný čas matke a dieťaťu, nie celému svetu, môj názor,“ napísala istá Slovenka. „Kedysi sa kojilo doma. Neviem, čo je to za módu ukazovať sa pri kojení a fotiť tehotenské bruchá. Má to zostať doma medzi mnou a manželom. Je to intímna vec. Za chvíľu bude v móde ukazovať zadky na WC,“ pridala sa ďalšia žena, ktorej sa celá záležitosť okolo kojeneckých fotiek nepáči.

Iní komentujúci zas tvrdili, že nie je kojenie ako kojenie. Kojace matky to niekedy s tým kojením na verejnosti preháňajú. Osobná skúsenosť vo vlaku, kde mamička chcela nakojiť cca. dvojročné dieťa tak, že sa úplne odhalila, vytasilo prsník a dávala ho dieťaťu, ktoré evidentne papať nechcelo. Tak to už je extrém, ale inak v tom nevidím nič zlého,“ vyjadrila svoj názor ďalšia mamička.

Samozrejme, ide o jednu z tých „večných“ tém, na ktoré sa budú vždy názory rozchádzať a ani „osvetový“ príspevok Moniky Bagárovej na tom nič nezmení.

Spomínanú fotky Moniky pri kojení si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika