Radovo rozhodnutie zúčastniť sa Farmy, zdá sa, spustilo nezadržateľnú lavínu udalostí, ktorá už zasahuje nielen jeho súkromný život, ale aj život celej jeho rodiny. A nie práve pozitívnym spôsobom. Po návšteve rodiny sa východniar dozvedel mnoho nepríjemných skutočností, ktoré dáva za vinu práve jeho (bývalej?) snúbenici. On pritom išiel na statok len kvôli nej!

Chvíle, keď Rada Dulina prišla na Farmu pozrieť jeho mama so sestrou, boli preňho síce radostné, no odniesol si z nich pár trpkých spomienok. (A nielen on – jeho partnerka Kristi Dali, ktorú Radova mama poriadne ponížila, je na ňu dosiaľ do krvi urazená.)

V prvom rade Dulin teraz vie, že odkedy sa nachádza na Farme, jeho mama zo stresov schudla desať kilogramov. Dnes váži už len nebezpečných 48 kíl. Problémy jej okrem Radovho správania robí aj jeho snúbenica Ivana, ktorá odmietla účasť na rodinnej oslave. S tým všetkým sa ponosoval nielen Ivete, ktorá sa na Farme stala akousi bútľavou vŕbou, ale aj snáď poslednému človeku, o ktorom by Ivana chcela, aby sa jej na ňu Rado sťažoval – Kike.

Rado a Kika bozk Farma 11
Rado stále nevie pochopiť, čo sa jeho snúbenici nepáči. Veď ju nepodvádza!

„Zabudol vôl, že teľaťom bol. Ja som prepísal na ňu dom a dosť som jej aj ja pomohol,“ ozrejmuje východniar zložité vzťahy so snúbenicou, čo čiastočne ukazuje aj dôvod, prečo sa jej nemieni tak ľahko vzdať kvôli Kike. (Na druhej strane, neskôr svoje tvrdenie poopravil – dom je vraj jeho, Ivana ho iba spláca…) „Ale zato mohla tu prísť. Ja som tu šiel na Farmu kvôli nej, nie kvôli sebe. Aby sme nemali že lepšie sa, ale aby som si to vyskúšal, lebo celý čas som vravel, že tam pôjdem.“

Úbohý Rado, ktorý podľa jeho slov robí všetko na statku len pre šťastie jeho rodiny a nie pre svoje vlastné potešenie, sa teraz cíti urazene. Snúbenica mu ublížila viac, než si zaslúžil. „A nakoniec ona mi os*re rodinu?! A ja tu pritom s nikým ani nespím!,“ ťažká si ukrivdene, hoci posledné udalosti, po ktorých sa nahý pretŕčal pred kamerou, svedčia o niečom inom.

Kika a Rado.

Okrem súčasnej partnerky má však ťažké srdce aj na tú predchádzajúcu, ktorú nazval hlupaňou. Dúfal totiž, že uvidí svojho syna. Na druhej strane, tiež sa vyjadril, že keby prišla na statok, všetkých – a predovšetkým Kiku – „by pozabíjala“. Ktovie, či si Rado ešte uvedomuje, že jeho sťažnosti a nadávky počúvajú okrem Kristi, Ivety a celého národa aj ženy, ktorých sa priamo dotýkajú.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/farma.markiza, TV Markíza