Oteckovia pritiahnu každý deň k televíznym obrazovkám tisícky divákov. Tí s napätím očakávajú, ako sa vyvinú jednotlivé vzťahy medzi hlavnými hrdinami. Veľké otázniky momentálne visia nad učiteľkou Lindou, ktorá by už čoskoro mala seriál opustiť. Nikto si netrúfal tipovať, čo scenáristi vymyslia a ako jej odchod zrealizujú. Až doteraz.

 

Keď sa na verejnosť dostala informácia o tehotenstve Mary Bartalos, všetkým hneď napadlo, ako sa to odzrkadlí na jej postave Lindy v Oteckoch. Mladá herečka ale hneď na začiatku všetkých schladila vyhlásením, že materstvo si bude užívať naplno a v nakrúcaní pokračovať neplánuje.

Keďže sa obľúbený seriál natáča aj s niekoľkotýždňovým predstihom, Máriu zatiaľ v Oteckoch môžeme vidieť v každej časti. Ako ste si už ale mohli všimnúť, v posledných epizódach sa jej pod tričkom črtalo rastúce bruško, takže je len otázkou času, kedy nastane zvrat v deji.

A ten by podľa fanúšikov mal nastať už v priebehu tohto týždňa. Na sociálnej sieti sa objavili špekulácie, ako by sa mohlo Lindino pôsobenie v seriáli ukončiť. Dopadnúť by to ale malo úplne inak, než by si hocikto predstavoval. Linda sa vraj vyspí s Jarom, budú ju hrýzť výčitky svedomia, tak od Tomáša odíde a pôjde študovať.

“Linda sa tento týždeň vyspí s Jarom a potom sa pôjde ďalej vzdelávať. Už nebude hrať a nebudú spolu,” uviedol divák na Instagrame. K nemu sa hneď pridali aj ďalší komentujúci, ktorí toto tvrdenie na základe svojich zdrojov potvrdili. “Len škoda, že sa v piatok Linda vyspí s Jarom. Samozrejme, že ju bude trápiť svedomie a bude si to vyčítať, a odsťahuje sa od Tomáša, pôjde študovať a už sa neukáže,” objavilo sa v ďalšom komentári.

Fanúšikovia ale z takéhoto scenára nie sú nadšení a Linde by priali zo seriálu iný a krajší odchod. My si zatiaľ budeme musieť počkať, ako sa dej vyvinie a či tieto špekulácie budú skutočne pravdivé. Čo si o tom myslíte? Mohla by Linda odísť práve takýmto spôsobom?

Mary sa už pekne zaguľatila

Ukončí seriál skutočne románik Lindy a Jara?

Fanúšikom sa údajný odchod Lindy nepozdáva

Zdroj/Foto: Instagram/oteckovia, maria.bartalos

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.