Štvrtý pár zo show Svadba na prvý pohľad spôsobil u divákov azda najväčší záujem. A to nielen kvôli neštandardnému spôsobu ich spojenia, ale aj kvôli reakcii nevesty, ktorá do poslednej chvíle nepovedala, či si Milana, ktorého predtým poznala, skutočne vezme. 

Prostredníctvom platformy VOYO mohli diváci vidieť novú epizódu v predstihu, z ich reakcií je jasné, že medzi sympatickým párom preskočili iskry a značne šokovaná Tereza sa do Milana po pár hodinách zamilovala.

Podľa informácií Nového Času vôbec neotáľali a svoje vzájomné sympatie ihneď pretavili do fyzického kontaktu. Počiatočné sympatie Veroniky a Adama sú oproti spoločnej noci Milana a Terezy len slabý odvar.

„Oproti iným párom sme to mali o malý kúsok jednoduchšie tým, že sme sa aspoň trochu poznali, a preto som z prvej noci nemala stres. Cítila som, že to je medzi nami veľmi prirodzené. Zaspávali sme spolu v objatí, v posteli s nebesami a hlavne šťastní. Mali sme peknú svadobnú noc, asi tak by som to zhrnula,“ priznala nevesta.

Novému času sa podarilo zistiť, že mladomanželia na to okamžite „skočili“ a televízny štáb im bol ochotný dopriať súkromie. Po spoločnej noci odchádzajú na romantické Maledivy, kde ich dobrodružstvo pokračuje.

Blondínka si pre svojho milého pripraví nečakané prekvapenie. Aj keď to diváci na televíznych obrazovkách neuvidia, nevesta predvedie ženíchovi zvodný erotický tanec priamo na pláži, kde ho bude poriadne dráždiť.

 

Foto: Instagram/ tvmarkizaofficial, TV Markíza, VOYO | Zdroj: cas.sk