Aj obľúbená moderátorka Adela Vinczeová je momentálne bez práce. Voľný čas si spestruje kulinárskymi zručnosťami, s manželom Viktorom trávia viac spoločného času a sem tam si preklepne aj súčasnú politickú situáciu. Prednedávnom ostala zaskočená pánom premiérom Igorom Matovičom, ktorému sa rozhodla zanechať  pár „hejterských“ viet.

Svojim pocitom sa neubránila ani moderátorka Adela Vinczeová, ktorá sa rozhodla zareagovať na premiéra Igora Matoviča a na všetkých hejterov. Jej úprimný názor v blogu Hospodárskych novín šokoval Slovákov.

„Svoje náhle hejtovanie som si všimla, keď pán premiér opäť raz okomentoval niečo absolútne zbytočne. Tuším zariadenie v Častej Papierničke označil za „papalášsku baštu“. Stačilo len vecne oznámiť, že sa využije na karanténne opatrenia. Veď aký pekný nápad. No populisticky v ľuďoch trošku vyhecovať nenávisť voči niekomu, aby sme sa náhodou neuspokojili len s dobrým pocitom, sa zíde predsa vždy. A vtedy som si to všimla. Zabolelo ma v bruchu, zacítila som ťažobu pri srdci. „Tak toto je pocit hejtu,“ povedala som si. Keď ma to neprechádzalo ani po niekoľkých hodinách, uvedomila som si naplno, aké je hejtovanie vyčerpávajúce. Vtom som sa vcítila do kože pána premiéra a premkol ma zvláštny súcit. Veď tak, ako hejtujem ja jeho, hejtuje aj on. Neustále. Bývalú vládu, papalášov a v neposlednom rade svojich hejterov, ktorých sám takto nazval v jednom z množstva statusov, za ktoré by sa nemusel hanbiť bežný slovenský raper. Keď sa k hejtu pridá ešte aj pocit ukrivdenia, je z toho zrazu celkom ťažký balík,“ rozpísala sa Adela.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

„Pán premiér, naozaj to nemáte ľahké. Časy sú náročné, no my potrebujeme silného a rozvážneho premiéra. Keď sa človek aspoň trochu oslobodí od svojho ega, v okamihu zistí, ako sa mu uľaví a koľko sily naberie pre efektívne činy, ktoré sú dnes prioritou. Hovorí sa, že človek odpustí raz, ale nenávidí celý život. Je to na rozhodnutí každého. Tak mi, prosím, odpusťte, že som Vás chvíľu hejtovala. A ďakujem, že ste mi nastavili zrkadlo o mne samotnej,“ pokračovala ďalej moderátorka.

„Tlieskať večer zdravotníkom je v zásade ľahký prejav ľudskosti. No nehejtovať niekoho, kto nás irituje, je lekcia väčších duchovných rozmerov. Tak ak sa ešte niekto okrem mňa prichytil pri hejtovaní Matoviča, skúsme zmeniť vnútorný postoj. Je to náš jediný premiér a možno to, v akom duchu budeme naňho myslieť, môže zmeniť aj jeho ďalšie prejavy,“ dodala na záver Adela. Čo si o tom myslíte vy?

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hnonline.sk | Foto: Instagram/igor_matovic_olano, tvmarkizaofficial