Opäť sa oprášilo tajomstvo ohľadom sestry princa Williama a Harryho, ktorá sa roky držala v ústraní. Jedna sa o Lauru Lopes, dcéru Camilly Parker Bowles. Ako nevlastná sestra vyzerá dnes?

Po Dianinej smrti sa nasledník trónu princ Charles oženil za Camillu Parker Bowles, ktorá už vtedy bola matkou dvoch detí, syna Toma Parkera Bowlesa a spomínanú Lauru Lopes, a tak k princom pribudli dvaja nevlastní súrodenci.

Kým Tom je uznávaným spisovateľom, novinárom a často je vídaný v kráľovskom dvore, jeho sestra je úplným opakom. Laura po svadbe prišla o svoje šľachtické meno a stiahla sa do ústrania. So svojím manželom vychovávajú tri nádherne deti a vedú bežný život.

Utajovanú nevlastnú sestru začali rozoberať až pred veľkolepou svadbou princa Harryho a Meghan Markle. Laurina dcéra Eliza bola v minulosti družičkou Kate Middleton, no Meghan sa rozhodla pre Charllote, čo bolo pre mnohých otázkou. Pravdou však je, že Elize od tej doby už trochu povyrástla. Napriek všetkému rodiny udržiavajú medzi sebou veľmi priateľské vzťahy.

Foto/Zdroj: Facebook, Instagram / #lauralopes