Po prednostnom zaočkovaní Dominiky Cibulkovej čakal Slovákov v januári ďalší šok – extenistka bola videná, ako v Bratislave kočíkuje v sprievode političky Moniky Beňovej. Obe mali zložené rúška. Europoslankyňa sa krátko nato na svoju obhajobu vyjadrila, že si prekrytie dýchacích ciest zložili len preto, že sa lúčili.

Cibulková nedávno pobúrila národ opäť, keď sa napriek silným odporúčaniam zostať doma vybrala na Maledivy a odtiaľ sa, samozrejme, nezabudla pravidelne chváliť fotkami na Instagrame. V relácii Silná zostava, kde nedávno hosťovala, najskôr tvrdila, že len chcela byť úprimná a nič nezatajiť. Neskôr z nej vypadlo, že zverejňovanie fotiek bolo podmienkou spolupráce, ktorú jej hotel ponúkol.

Relácia s moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou priniesla aj niekoľko ďalších zaujímavých momentov, a to predovšetkým vďaka komičke Simone Salátovej, ktorá sa zastávala unavených ľudí a zdravotníkov a Cibulkovej dala jej rozhodnutie dovolenkovať počas pandémie poriadne „vyžrať“.

Narážky Moniky Beňovej

Extenistky sa okrem nej samej po odvysielaní relácie zastal napríklad aj raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský, ktorý komičku navyše nechutne dourážal. Najnovšie sa k nemu pridala aj Cibulkovej „bezrúšková kamarátka“ Monika Beňová, ktorá je známa tým, že sa rada vyjadruje bez servítky.

Politička počas víkendu apelovala na Slovákov, aby si ho užili a nenechali „si ho otráviť zlomyseľnými hlupákmi, ktorí dúfajú, že keď niekomu ublížia, budú snáď zaujímavejší alebo šťastnejší. Narážka na komičku Simonu Salátovú bola zrejmá, keďže Beňová už na začiatku svojho príspevku spomenula cestovanie.

„Špeciálne nechápem, keď sú odporné ženy k ženám,“ pokračovala europoslankyňa. „Najmä tie, čo vlastne nič samé nedokázali, celý život žijú z rodičovských peňazí, za ktoré aj vyštudovali a potom robia chytré a tvária sa ako intelektuálky a etalón morálky.“ 

Chápeme tomu správne, že Monika Beňová, ktorej sa nepáči, keď sú ženy k ženám zlé a navzájom sa odsudzujú, vo svojom príspevku ponížila „nemenovanú ženu“ za to, že v otvorenej diskusii kládla otázky?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/monicabenova | Foto: Instagram/domicibulkova, monicabenova