robot na milovanie

Technika ide dopredu a inžinieri sa snažia svoje mašinky čo najviac zdokonaliť. To isté platí aj o hračkách pre dospelých, ktoré si prešli poriadnou evolúciou – od údajných Kleopatriných fliaš naplnených bzučiacími včelami až po realistické robotické radodajky! Dnes už nemáš pocit, ako keby si to robil s mikrovlnkou – použité materiály a dizajn imitujú reálnu ženu viac ako slušne. Jedna vec jej však doteraz chýbala…

 

Bola by snáď žena ženou bez svojích vrtochov? Doktor Sergi Santos sa pýši svojou robotickou milenkou Samanthou, ktorá má pohyblivú panvu, hlavu, ruky a navyše reaguje aj na dotyk. Sergimu to ale nestačilo a chcel zo Samanthy spraviť ešte realistickejšiu ženu.

Santos jej daroval dušu – umelá inteligencia v Samanthe spôsobí, že svojho majiteľa bezproblémovo odmietne, ak na to nemá náladu! Navyše, táto mašinka na milovanie rýchlo vychladne, ak sa k nej budete správať hrubo, alebo agresívne. Všetky ženy si predsa zaslúžia rešpekt – dokonca aj tie robotické!

Pri Sam sa musíte snažiť byť dobrým milencom a myslieť aj na jej požiadavky a chúťky. Dobre is pamätá vaše pohyby z minula a keď ju budete dookola nudiť tou istou rutinou, pravdepodobne vás opäť odmietne. S inovatívnym nápadom neprišiel nikto iný ako Sergiho manželka. Pozrite si Samanthu v plnej akcii >>>TU<<<.

Ak na vás Samantha spravila dojem a plánujete si jednu zaobstarať, pripravte si cca 4000€. Druhou možnosťou, je požiadať svoju partnerku, aby vám jednu kúpila. Podľa Santosa sú zákazníčkami práve zadané ženy, ktoré chcú touto pomocníčkou udržať mier v domácnosti.

Zdroj: Refresher | Foto: Pixabay