Reality šou Farma znamenala pre jej účastníkov extrémnu životnú zmenu. Nielenže sa z nich za pár týždňov stali verejne známe osoby, no Slovensko malo šancu spoznať nielen ich prednosti, ale aj najväčšie neduhy. Tie už preto ani nemajú potrebu skrývať. Napríklad povestná výbušnosť Nikol Fridrichovej najnovšie rozpútala poriadnu hádku medzi ňou a jej rivalkou Rebekou Hlavatou. Ako to dopadlo?

V šou Život po Farme sa v súčasnosti odohráva drsnejšia verzia relácie Bez servítky. Beáta, Nikol, Rebeka, Adam a Mário sa striedajú vo varení a navzájom sa hostia pri stoloch plných dobrôt. Rebekin večer však zrejme neprebiehal podľa jej predstáv – a zároveň sa dalo to, čo sa tam dialo, celkom očakávať.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Dezertom k šošovicovej polievke a rybe totiž nebola zmrzlina, ale poriadne ľadová hádka plná kriku a vyostrených emócií. Začal ju, paradoxne, Adam, ktorý napadol Nikol za to, že ho verejne obvinila z vlastníctva fejkových účtov na Instagrame. Okolo vzájomných útokov na Instagrame sa napokon točil celý konflikt Rebeky a Nikol.

Pravdaže, celá aféra na sociálnych sieťach, pri ktorej sa pretriasal alkoholizmus, sociálny status rodín, nezamestnanosť a mnoho ďalší citlivých vecí, bola len vyvrcholením udalostí na Farme. Zaujímavé je to, že milostný trojuholník Nikol + Rebeka + Heňo sa v celej hádke nespomenul ani raz, rodáčka z Galanty však napriek tomu vyhodnotila večer ako pozitívny, pretože si vraj s Nikol potrebovali všetky tieto dôležité veci vysvetliť.

Celú hádku si môžete pozrieť (od 6:00) >>>TU<<< 

Zdroj/Foto: TV Markíza