Posledné dni sa na pána premiéra valí kritika z každej strany. Jeho opatrenia v súvislosti koronavírusu kritizujú nielen politici, ale aj šéf polície. Konflikt medzi oboma stranami sa vyostruje čoraz viac, a preto sa Igor Matovič rozhodol reagovať. Prostredníctvom sociálnej siete posiela všetkým kritikom jasný odkaz: „..úprimne, mám vás na háku..“

Predseda vlády to v posledných týždňoch nemá ozaj ľahké. Udržať krajinu v momentálnej situácii a k tomu čeliť kritike z každej strany. Aj premiér je len človek a má jedny nervy, a preto sa rozhodol poslať všetkým kritikom jasný odkaz!

„Asi naozaj nie som vhodný typ na post premiéra. Sedím na vláde a keď minister vnútra vedľa mňa povie, že sa nám nakazil policajt, ktorý eskortoval prišelcov z Tirolska, z ktorých bolo 70 pozitívnych … a teraz máme 23 jeho kolegov v karanténe … prebehne mi mráz po chrbte, zježia sa mi chlpy na stehnách a akosi sa mi mimovoľne zahmlí optika.💚 Fajn, hejteri, užite si ma … a vlastne, úprimne, mám vás na háku. Nie som chladnokrvný stroj a nikdy som nebol. Ak ho chcete na poste premiéra mať, musíte sa vo voľbách trošku viacej snažiť,“ napísal na svojom Facebooku premiér Igor Matovič.

Súhlasíte s ním?

Zdroj: Facebook/ Igor Matovič | Foto: Instagram/igor_matovic_olano