Skrytá kamera je zdrojom množstva zábavy už od čias, ako ktosi prišiel na to, že kanadský žartík na účet druhého sa dá aj natočiť a publikovať. Až na to, že nachytaný človek by na to zrejme mal trochu iný názor.

To si veľmi dobre uvedomuje aj herečka Zdena Studenková, ktorá prijala pozvanie moderátorov Adely Vinczeovej a Dana Dangla do šou 2na1. V rámci nej ju dvojica vyslala do zámku v Pezinku, kde mala umelkyňa po boku mladého kurátora predstaviť nesmierne drahý obraz. Bol to však žart namierený práve proti nič netušiacemu mladíkovi, ktorý on evidentne neniesol veľmi dobre.

Keď totiž pani Zdena obraz akože omylom pomaľovala, kurátor viditeľne zbledol a vyzeral ako na pokraji kolapsu. Práve to nepripadalo vtipné ani herečke, ktorú dodatočne celá vec veľmi mrzela.

„Ísť do takéhoto formátu je veľmi ošemetné, pretože si tam sám za seba a mladý muž a aj tá pani si naozaj mysleli, že buď som opitá, alebo mi šibe. Bolo to ťažké udržať, pretože som videla, ako on chudák sa odkrvuje a aj potom, keď sa to prezradilo, že ide o skrytú kameru, tak bol na infarkt ešte asi hodinu. Veľmi nepríjemné bolo to pre mňa potom,“ priznala.

Studenková dodala, že už dlho zvažovala aj svoju účasť v šou. „Veľmi dlho som váhala. Som za každú zábavu, ale to je presne o tom, že vedome niekoho nachytávaš a ubližuješ mu, lebo tým ľuďom som ubližovala, to bolo jasné. A vedela som, že niektorí ľudia to môžu prijať veľmi ťažko, a to nerada robím. Nebolo to pre mňa veľmi príjemné, bránila som sa tomu,“ dodala herečka, ktorá má zjavne ohľadom svojho účinkovania v šou zmiešané pocity ešte aj dnes.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk, Teleráno | Foto: Facebook, Info.sk, TV Markíza