Keď Zuzana Plačková spolu so skupinou priateľov odišla na dovolenku do Afriky, internet si našiel novú zábavku – predovšetkým istá stránka, ktorá začala zverejňovať screenshoty z videí, kde sa influencerka náhodou mihla, a publikovať ich ako dôkaz, že Plačková vyzerá v skutočnosti inak, než sa prezentuje (nájdete ich >>>TU<<<).

Hoci sa Plačková nikdy netajila tým, že na svojom Instagrame s obľubou používa rôzne filtre a drobné úpravy, taktiež tvrdí, že na pravidelnej báze ukazuje vo videách svoje telo také, aké je. Veľmi rada by som bola, že niekto sa konečne potešil, že aj ja som spuchnutá, ale nie som,“ vyhlásila na margo „necenzurovaných“ záberov influencerka.

Ibaže týmto celá kauza ani zďaleka neskončila. Plačkovej odporcovia totiž neprestali hľadať dôkazy, že influencerka klame, a tak sa na spomínanej stránke objavili aj ďalšie nelichotivé zábery. Obvykle boli rozmazané, v čudnom uhle či póze, to však na ďalšiu vlnu hejtov bohate stačilo. Zuzana preto k veci zmenila prístup.

„Nechápem, načo niekto vytvára koláže, keď to aj tak vystrihne z videa a ešte aj dopomôže fotke, aby si vyzeral ešte horšie… Akože ozaj? Ja sa bavím na tom a, samozrejme, aj môj právnik. Preto to už rieši,“ vyjadrila sa Plačková, podľa ktorej sa niečo takéto nestalo prvý a určite ani posledný raz. „A veľa stránok by vedelo rozprávať, ako dopadol náš spor.“ 

Influencerka k vyjadreniu doplnila aj video, v ktorom tvrdí, že vôbec nechápe účelu podobných stránok. Podľa nej tým hejteri ubližujú len sami sebe a jej tým, naopak, naháňajú popularitu a ďalších fanúšikov.

„Robte si, čo chcete. Zarobíte tým tak či tak mne,“ odkázala na záver Plačková, ktorá vraj má vraj na súdne spory dostatok prostriedkov. „Len aby ste ich potom mali aj vy.“ 

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova