A presne sme si mysleli, že tento mikulášsky deň sa nezaobíde bez nejakej radostnej správy. Tento rok sa o ňu postarala hviezda seriálu Oteckovia, ktorá sa pochválila úžasnou novinkou. BLAHOŽELÁME!

 

Hviezda Márie Havranovej, dnes už Bartaloš, vystrelila raketovým tempom. Z neznámej herečky, ktorá si sem tam strihla menšiu úlohu v Rodinných prípadoch, sa stala obľúbená slovenská celebrita, ktorú dnes milujú davy.

Dopomohla jej k tomu najmä hlavná postava v seriáli Oteckovia, kde stvárňuje milú pani učiteľku Lindu. Herečka najprv šokovala expresnými zásnubami a tajnou svadbou, dnes hlási ďalšiu parádnu správu.

Podelila sa o tom s portálom televízie Markíza. S manželom Adriánom, s ktorým si povedala “áno” ešte v máji tohto tohto roka, privítajú do rodiny nový prírastok. “Áno, čakám prvé dieťatko a veľmi sa naň tešíme,” hovorí. WAU, nezostáva nám nič iné len krásnemu páru zablahoželať a popriať hlavne veľa zdravia a šťastia ♥

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram/mariabartalos

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)