Dievča menom Amber Rachdi z Troutdale strávilo väčšinu svôjho života prežieraním sa a touto usilovnou prácou sa vo 24 rokov vypáslo až na neuveriteľných 300 kilogramov. Postupne sa stala imobilnou a ostala odkázaná na špeciálnu starostlivosť, no nedávno prišlo v jej živote k obrovskému zvratu!

 

Morbídne obézne žena sa zúčastnila TV- show zvanej “Môj život s nadváhou” ktorá ju predstavila celému svetu, pričom ju množstvo ľudí odsúdilo, no ani tento fakt dievčinu neprinútil k rozhodnutiu schudnúť.

Od extrémnej obezity ju nakoniec zachránila až operácia žalúdka, pričom už po prvom roku sa jej podarilo zhodiť 65 kilogramov. Dnes váži Amber niečo okolo 120 kilogramov, čo je na dievča síce stále extrémna nadváha, no na druhej strane jej nemožno uprieť snahu. Žena je odhodlaná v chudnutí aj naďalej pokračovať a tak nám neostáva iné, ako jej držať palce!

Fotošpeciál:

Video:

Zdroj/Foto: youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!