Keď si večer ľahnete do postele po celom náročnom dni, je to úžasný pocit. Nie je ale jedno, ako v tej posteli ležíte. Každý človek totiž uprednostňuje inú polohu, v akej zaspáva. A verte či neverte, práve táto poloha o vás prezrádza viac, než by ste si vôbec mysleli!

 

Nasledovných 6 polôh spánku je tých najčastejších. V ktorej z nich zaspávate vy?

  1. Ak zaspávate na boku, pričom máte kolená tesne pri sebe, ste pokojná a spoľahlivá osobnosť. Nie je ľahké vás uraziť a taktiež sa nebojíte budúcnosti. Usmievate sa aj v to najhoršie upršané ráno a bez problémov sa dokážete prispôsobiť všetkým zmenám,ktoré sa udejú vo vašom živote.
  2. Ak spíte ako keby v klbku, často pociťujete potrebu byť chránený a chápaný. Skrútením do klbka sa snažíte odstrániť problémy, ktorým čelíte vo svete okolo vás. Vaša osobnosť ukrýva tvorivú dušu, preto by ste mali začať uvažovať nad maľovaním obrázkov, tancovaním či písaním vlastného blogu.
  3. Ak spíte na bruchu s rukami a nohami vystretými, ste rodený vodca. Ste impulzívny človek a snažíte sa prevziať nad všetkým iniciatívu. Chcete sa uistiť, že máte poriadok v osobnom aj pracovnom živote. Všetko radšej plánujete dopredu a nemáte radi prekvapenia.
  4. Ak radi spíte na chrbte, ste pozitívny človek, ktorý miluje život a je zvyknutý byť v centre pozornosti a miluje dobrú spoločnosť.  Vždy radšej hovoríte pravdu a ste veľmi silná osobnosť.
  5. Ak spíte ako vojak na chrbte s rukami tesne pri tele, ste vyrovnaný človek, ktorý vie, čo chce v živote dosiahnuť. Ste prísny, pedantný a náročný, ale najviac požadujete od seba.
  6. Ak spíte na bruchu s jednou nohou mierne pokrčenou, ste nepredvídateľná osoba, ktorú priťahujú všetky dobrodružstvá. Vaša nálada sa mení rýchlosťou svetla, čo môže na ľudí vo vašom okolí niekedy pôsobiť mätúco. Je pre vás náročné robiť veľké rozhodnutia. V živote uprednostňujete stabilitu, mier a dôkladnosť.

Zdroj/Foto: brightside.me