Deň svojho narodenia nijak neovplyvníme. Vedeli ste však o tom, že dátum, kedy ste sa narodili, dokáže veľa prezradiť o vašej osobnosti? Ku každému dátumu sa totiž viažu jednotlivé charakteristické vlastnosti!

 

Sústreďme sa teda na deň vášho narodenia. Zaujíma nás len deň, nie mesiac. Tento deň totiž veľa vypovie o vašej osobnosti.

1, 10, 19, 28 – Ste rodený vodca

Ak ste sa narodili v jeden z týchto dní, vašou hlavnou vlastnosťou je to, že ste rodený vodca. Pokojne si teda vyberte povolanie, v ktorom budete musieť viesť ľudí, aj keď si to o sebe možno nemyslíte, zvládnete to ľavou-zadnou.

2, 11, 20, 29 – Ste veľmi citlivá osoba

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo ste tak citlivý? Ak ste sa narodili v jeden z týchto dní, odpoveď je jasná. Okrem emocionálnosti ste rodený diplomat, rodinne založený a intuitívny.

3, 12, 21, 30 – Ste veľmi kreatívny

Ste veľmi kreatívny a umenie je vaše druhé meno, preto to neignorujte. Pokojne sa ponorte do ktoréhokoľvek druhu umenia, môže sa z toho stať dobre platená kariéra.

4, 13, 22, 31 – V práci ste cieľavedomý

Ak vás nabudúce niekto pochváli za vašu tvrdú prácu, ktorú vykonávate, povedzte mu, že ste sa pre to narodili a dosiahnete to ďaleko.

5, 14, 23 – Ste dobrodruh

Milujete dobrodružstvo, z ničoho nemáte strach a to je často dôvodom, prečo sa dostávate do problémov.

6, 15, 24 – Ste múdry a racionálny

Ste múdry, racionálny a uprednostňujete logické zmýšľanie. Vždy viete, čo treba urobiť a väčšinou ste najchytrejším členom vašej skupiny.

7, 16, 25 – Ste spirituálny

Veľa času trávite premýšľaním nad tým, ako vznikol tento vesmír a taktiež vám nie je cudzie filozofovanie o rôznych témach.

8, 17, 26 – Biznis vám nie je cudzí

Ste dobrý v peniazoch a financiách a ak o vás niekto tvrdí, že ste panovačný a rozkazujete, je to v poriadku. Ste dobrý v biznise, takže to dáva zmysel.

9, 18, 27 – Ste rodinne založená osoba

Všetku svoju lásku venujete svojej rodine a rodina je pre vás najdôležitejšou vecou na svete.

Zdroj: themindsjournal.com | Foto: freepik.com, pexels.com