Prvýkrát sa v relácií Extrémne premeny Slovensko objavili dve ženy s rozdielnymi príbehmi, no s rovnakým s cieľom, a to schudnúť. Miriam sa túžila vydávať v krásnych svadobných šatách a Žaneta túžila po bábätku, ktoré kvôli nadváhe nemohla mať. No iba jednej z nich sa premena podarila!

Miriam sa v 39. rokoch ,,vypapala“ na 138 kilogramov. Pracuje ako zdravotná sestra na psychiatrií a jej pracovné tempo a nesprávna životospráva si vyžiadali svoju daň. Žaneta má iba 27. rokov, no už teraz má problémy počať bábätko, keďže váži 118 kilogramov.

No zatiaľ, čo Miriam sa do chudnutia pustila naplno, mladá bacuľka sa príliš netrápila. Nepodarilo sa jej splniť ani jeden z cieľov, ktoré jej tréner Maroš Molnár. Výnimočne jej dal úlohu schudnúť za mesiac sedem kíl, čo sa jej nakoniec podarilo. No po deväťmesačnom vážení namiesto schudnutia, pribrala 5 kíl. Aj napriek tomu, že celkovo schudla 31 kíl, Maroš sa so Žanetou musel rozlúčiť.

Kompletnú premenu tak dokončila Miriam, ktorá sa nevzdala a bojovala aj cez bolesť. Na pódiu sa totiž objavila krásna diva s obrovským úsmevom. Po roku tvrdej driny dokázala schudnúť 45 kilogramov a dnes váži 93 kilogramov. Po tomto úspechu bola požiadaná o ruku, ktorú prijala a naďalej bude pokračovať v chudnutí aby si mohla vybrať svoje vysnívané svadobné šaty.

Žaneta sa na to vykašlala

Miriam a jej premena

Zdroj/Foto: facebook