Obľúbená markizácka šou Svadba na prvý pohľad spojila štyri páry dokopy a stali sa z nich manželia. Po spoločnom obrade, svadobnej ceste a aj bývaní sa všetky páry stretnú za jedným stolom. Zamilované dvojice majú príležitosť opísať príjemné, ale aj nepekné chvíle. Jedna z nich sa však pred stretnutím stihla pohádať a ani neprišla!

Diváci obľúbenej šou si mohli všimnúť, ktoré páry sa do seba zamilovali a medzi ktorými preskočila iskra. Avšak Michal a Viera si nevedeli prísť na chuť a miesto krásnych zážitkov prežívali unudené chvíle. Ich vzťah sa snažili zachrániť aj pomocou sedenia a drobných rád od psychológa, no práve oni si pred finálnym stretnutím skočili do vlasov.

„Stále ti neviem veriť, lebo na svadbe, keď si mi povedal, že chodíš na komparzy, som si myslela, že si herec,“ povedala Vierka. „To akože ma niekto najal a ja to tu hrám,“ zabŕdol si Michal do manželky. „Prišlo mi to tak, že áno,“ povedala nevesta pri hádke. „Teraz ma urážaš, ako keby som klamal!“ nezdržal sa Michal. Obaja sa dohodli, že svoj „vzťah-nevzťah“ ukončia a nebudú v stretnutiach pokračovať.

Zdroj: VOYO | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial