Antonino Vadala (42) je v posledných dňoch spájaný s udalosťami dvojnásobnej vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice, a tak sa rozhodol objasniť, aký je jeho vzťah s Máriou Troškovou ako aj so stranou Smer!

 

Vadala je v slovenských médiách spájaný s talianskou mafiánskou skupinou ‘Ndrangheta a zároveň sa uvádza aj jeho napojenie na členov strany Smer. Podľa vlastných slov sa ale jeho meno nikde neuvádza v spojení s mafiou a považuje sa za bežného podnikateľa. Vylučuje tiež čierne dotácie z eurofondov a akékoľvek napojenie na ‘Ndranghetu. Celú kauzu považuje za politické intrigy opozície, aby sa zbavila súčasnej vlády. Vadala ale na druhej strane otvorene priznáva kamarátske vzťahy s predstaviteľmi Smeru a okrem Troškovej a Jasaňa spomína aj Róberta Puciho a Róberta Madeja.

Vadala poprel vzťah s Troškovou

Vadala sa rozhodol pre Sme objasniť, odkiaľ sa pozná s premiérovou asistentkou Troškovou a aký vzťah je medzi nimi dnes. Podľa jeho slov sa zoznámili pred 7 rokmi cez istého právnika z Medzilaboriec, ktorý ho poprosil o pomoc. Medzi ním a Troškovou je podľa neho len kamarátstvo, hoci jej mama pred časom opísala ich milenecký vzťah, aj svadobné plány, ktoré stroskotali potom, čo si mal Vadala nájsť ženu v Taliansku. Podnikateľ tieto informácie rázne odmietol: “Počúvajte, jej mama je vystresovaná, je chorá. My sme ako brat a sestra, ona je naša kamarátka, poznáme sa roky. Ale to je kamarátstvo mimo úradu vlády, mimo parlamentu a mimo politiky. Mal som ju rád, lebo bola seriózna kočka,” znejú prekvapivé slová Vadalu. Nateraz ostáva záhadou, prečo by si Troškovej mama vymýšľala celý príbeh o vlastnej dcére a Vadalovi s podrobnými detailami.

Trošková má byť podľa slov Vadalu len jeho kamarátkou.

Zdroj/Foto: sme.sk, pluska.sk, facebook