Slová “každý s každým” nie sú pri reality šou Farma iba akési moderné porekadlo, ale prísľub – a 12. séria ho plní takmer do bodky. Vždy, keď sme si mysleli, že nás už nemôže prekvapiť, kto s kým (vraj) skončil v posteli alebo minimálne pri vášnivom bozkávaní (Katka a Matúš, Eva a Vlado, Nikol a Heňo, Heňo a Rebeka, Rebeka a Erik, Erik a Sára, Sára a Mário…), príde ďalšie prekvapenie. O najnovší šok sa vraj postarali exfarmári Eva a Matúš!

Čoskoro sa na televíznych obrazovkách môžeme tešiť na dlho očakávaný semifinálový večer, počas ktorého sa rozhodne, ktorí traja farmári sa stretnú v záverečnom súboji o 75.000 €. Už dlho je pritom verejným tajomstvom, že semifinále sa zúčastnili aj všetci vypadnutí farmári.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Hoci sú už dávno zo statku preč, zdá sa, že chuť na “uvoľnené mravy” ich ani zďaleka neprešla. Žiarivým príkladom sú Eva Lipovská a Matúš Jaroš, ktorí sa vraj mali večer pred semifinále vášnivo bozkávať! Nabonzovala to na nich ich kamarátka Beáta a hoci obaja svorne krútili hlavou, že to nie je pravda, stačí sa pozrieť na Matúšov výraz v tvári. Občas sa síce vie tváriť nevinne, no poker by asi hrať nemohol!

Viac si môžete pozrieť v priloženom videu:

Zdroj/Foto: TV Markíza