Playmate a víťazka prvej série Farmy na Slovensko už dávno zanevrela. Väčšinou si užíva v Miami, no momentálne by ste ju mohli stretnúť skôr na ostrove Svätý Bartolomej v Karibskom mori, ktorý sa považuje za slávne útočisko bohatých. A čo tam Andrea robí? Predsa ukazuje svoje vypracované telo! Čo poviete na tie tehličky na bruchu?

Brucho ako chlap! No rozhodne len v tom pozitívnom zmysle. Bratislavčanka Andrea Járová, ktorá v roku 2011 ako 27-ročná vyhrala prvú sériu reality šou Farma, si od tej doby už len užíva život a na udržiavanie svojej postavy v top forme má množstvo času. Niet sa preto čo čudovať, že sa môže pochváliť tehličkami, ktoré by jej mohli závidieť nielen ženy, ale aj mnohí muži!

“Ty si ako vínko,” neodpustil si istý fanúšik pochvalný komentár, ktorý bol len jeden z mnohých. Járová má totiž stále množstvo slovenských obdivovateľov, ku ktorým sa pridali aj mnohí zahraniční (predovšetkým) muži.

“Andrea, pamätám si ťa bez toho pekáča na bruchu, ale si sa vymakala. Klobúk dole!,” znie ďalší komentár. A my sa v obdive pridávame a skladáme virtuálnu pokrývku hlavy. Dobrá práca a pre mnohé ženy rozhodne aj tá správna motivácia žiť zdravo a mať silné telo!

Jej FOTO v plavkách nájdete >>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/playmateandrea