Slovensko nie je pre známe svetové tváre veľkým lákadlom, čo si budeme nahovárať! Len zopár z nich tu odohralo koncerty a po pravde dovolenka v našej krásnej krajine ich tiež veľmi neláka. No napriek tomu sa našlo zopár takých , ktorý tu boli a dokonca sa im tu aj páčilo!

 

12 svetových celebrít, ktoré navštívili Slovensko:

Jennifer Lawrence

Slávna herečka navštívila naše rodné Slovensko v utajení! Natáčali sa tu scény k známemu filmu “ Red Sparrow „.

Beyonce

Popová diva tu odohrala jeden z jej veľkolepých koncertov v roku 2013. Samozrejme, že bol totálne vypredaný!

Robbie Williams

Odohral u nás koncert a nešetril chválou na svojom Twitteri, čo sa týka slovenských fanúšikov!

Owen Wilson

V roku 2001 tu natáčal tento slávny herec svoj film. Natáčanie prebiehalo najmä v týchto miestach SR- v Žiline, vo Veľkej Fatre, Martinských Holiach a Kolibe.

George Clooney a Nicole Kidman

Navštívili naše hlavné mesto Bratislavu ešte v roku 1996. Natáčali tu film a samotná Bratislava predstavovala všetky miesta, kde chceli ísť točiť, takže ušetrili čas! Na pláne mali New York, Viedeň, Sarajevo, no nikam nemuseli cestovať, lebo u nás našli také miesta, ktoré sa priblížili týmto.

Katy Perry

Katy u nás bola len raz v rámci jej svetové turné v roku 2015. Jej koncert bol plný svetelných efektov a dokonca si speváčka vybrala z vrešťajúceho davu fanúšikov dve baby, ktoré si zavolala na pódium. Asi na tento koncert nikdy v živote nezabudnú!

Jay-Z

Aj on mal u nás koncert v roku 2006, najviac ho ohromili slovenskí fanúšikovia!

Rihanna

V roku 2006 navštívila hlavné mesto a vystúpila len pred 4000 ľuďmi v Národnom tenisovom centre. Vtedy mala krásna speváčka len 19 rokov.

David Beckham

V rámci reprezentácie aj najslávnejší futbalista sveta navštívil našu krajinu a dokonca ako kapitán anglickej futbalovej ligy odohral reprezentačný zápas!

Anna Kurnikova a Enrique Iglesias

Voľakedy známa tenistka Anna u nás odohrala zápas v roku 2010. Na hotelovej izbe ju pristihli s jej slávnym manželom Enriquem!

Zdroj/Foto: Instagram,  youtube